G. Nausėda dalyvavo R. Granausko bibliotekos pastato atidaryme Skuode


Romualdas Granauskas. laidotuvių akimirka. Vytauto Visocko nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį dalyvavo Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos naujojo pastato atidaryme, praneša prezidentūra.
 
Šalies vadovas išreiškė lūkestį, kad Romualdo Granausko biblioteka, jau tapusi stiprios bendruomenės pagrindu ir toliau ją stiprins. Pasak prezidento, neabejotiną meilę knygai ir pilietišką pasišventimą pademonstravo gyvą knygų perkėlimo iš senojo bibliotekos pastato grandinę sudarę skuodiškiai, skelbiama prezidentūros pranešime žiniasklaidai.
 
„Labai svarbu, kad tokiuose miesteliuose kaip Skuodas biblioteka būtų vieta ne tik pabūti su knyga, bet ir vieta sutikti kitą žmogų, padiskutuoti, išmokti kažką naujo. Vieta, kur galėtų burtis vietos bendruomenė, nes ji yra mūsų pilietinės galios ramstis. Romualdo Granausko vardas įpareigoja, tačiau kartu brėžia aiškią kryptį – visuomet stengtis pažinti ir prisiminti mūsų esmes, nuo jų nebėgti, jomis gyventi, tuo pačiu nenuilstamai šiais savaisiais pažinimais dalintis su kitais“, – kalbėjo G. Nausėda. 
 
Šalies vadovas Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko bibliotekai – pirmajai iš Lietuvos bibliotekų – įteikė keturis reprintinius „Aušros“ egzempliorius.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.03.04; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *