Harry‘is ir Meghan grasina britų bulvarinei žiniasklaidai teisiniais žingsniais


Princas Harry pripažino: jis ir princas Williamas „eina skirtingais keliais“. EPA-ELTA nuotr.

Britų bulvarinėje žiniasklaidoje paskelbus paparacių darytas Meghan nuotraukas, princas Harry‘is ir jo žmona pagrasino žiniasklaidai teisiniais žingsniais. Pasak laikraščio „The Guardian“ ir stoties „Sky News“, poros advokatai argumentuoja, kad nuotraukos darytos be Meghan sutikimo.
 
Bulvariniuose laikraščiuose „The Sun“ ir „Daily Mail“ pasirodė Meghan nuotraukos iš Vankuverio salos, kuriose ji nešioklėje neša savo aštuonių mėnesių sūnelį Archie‘į. „The Guardian“ ir „Sky News“ duomenimis, nuotraukas darė krūmuose lindėjęs fotografas.
 
Harry‘is ir Meghan jau praėjusį spalį kaltino britų bulvarinę žiniasklaidą „negailestinga kampanija“. Meghan tada dėl asmeninio laiško paviešinimo padavė į teismą laikraštį „Mail on Sunday“. Harry‘is kaltino bulvarinę spaudą persekiojant jo žmoną taip, kaip motiną princesę Dianą, kuri 1997-aisiais žuvo autoavarijoje sprukdama nuo paparacių.
 
Anot žiniasklaidos, Harr‘is pirmadienį atvyko į Vankuverio salą, kur jo laukė Meghan ir Archie‘‘is. Pora prieš pusantros savaitės netikėtai paskelbė, kad ketina atsisakyti daugumos savo karališkųjų įsipareigojimų ir gyventi finansiškai nepriklausomai.
 
Tada karališkieji rūmai nusprendė, kad Harry‘is ir Meghan netenka „karališkosios didenybės“ titulų ir nebegaus valstybės pinigų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.01.22; 00:45
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *