Į Krokuvą skridęs „Ryanair“ laineris dėl bombos grėsmės buvo priverstas leistis Berlyne


„Ryanair“ laineris. EPA – ELTA nuotr.

„Ryanair“ keleivinis lėktuvas buvo priverstas skubiai leistis Berlyne dėl pranešimo apie bombą, vėlyvą sekmadienio vakarą pranešė Vokietijos policija.
 
Iš Dublino į Krokuvą skridęs „Ryanair“ laineris dėl bombos pavojaus buvo priverstas avariniu būdu leistis Berlyne, praneša Vokietijos laikraštis „Bild“.
 
Lėktuvas, kuriuo skrido 160 žmonių, į Berlyno Brandenburgo oro uostą atvyko sekmadienį apie 20 val. vietos laiku (21 val. Lietuvos laiku).
Berlyno policijos atstovė teigė, kad pareigūnai patikrino lėktuvą ir neaptiko „jokių pavojaus ženklų“.
 
„Keleiviai kitu orlaiviu tęs savo kelionę į Lenkiją“, – naujienų agentūrai AFP sakė atstovė, nepateikdama daugiau informacijos apie pranešimą.
 
Vokietijos žiniasklaidos teigimu, orlaivis buvo iškraustytas, o keleivių bagažas – apieškotas.
 
„Ryanair“ lėktuvas paskelbė apie avarinę situaciją ore ir todėl jam buvo nedelsiant leista leistis BER (Berlyno Brandenburgo oro uoste)“, – „Bild“ sakė oro uosto atstovas Janas-Peteris Haackas.
 
„Orlaivis šiuo metu yra saugioje pozicijoje“, – teigė policijos atstovė.
 
Incidentas įvyko praėjus savaitei po to, kai į Vilnių skridęs „Ryanair“ lėktuvas buvo priverstinai nutupdytas Baltarusijoje, o jam nusileidus buvo suimtas juo skridęs opozicijos žurnalistas Ramanas Pratasevičius.
 
Pernai liepą kitas „Ryanair“ lėktuvas, taip pat skridęs iš Dublino į Krokuvą, buvo priverstas avariniu būdu leistis Londone dėl melagingo pranešimo apie bombą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.05.11; 09:04
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *