Į Lietuvą nemėgino patekti nė vienas neteisėtas migrantas


Pasienis su Baltarusija. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Pirmadienį pasieniečiai nefiksavo atvejų, kai į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose būtų bandę patekti neteisėti migrantai. Tą pačią parą Latvijos sieną nesėkmingai bandė įveikti apie tris dešimtis tokių užsieniečių, o į Lenkiją sekmadienį iš Baltarusijos neįleista irgi tiek pat migrantų. Sekmadienį VSAT apgręžė 13 į Lietuvą iš Baltarusijos bandžiusių patekti migrantų, šeštadienį – 8, penktadienį – 9, ketvirtadienį – 17, trečiadienį – 4.
 
Antradienį nebuvo atvejų, kai tokie asmenys neleistinose vietose būtų kirtę sieną iš Baltarusijos. Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių įleistų užsieniečių pirmadienį nebuvo.
 
Pirmadienio naktį ties Druskininkų savivaldybe prie sienos Baltarusijos pusėje buvo iššautos 2 signalinės raketos.
 
Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą, vidurnakčio iš pirmadienio į antradienį duomenimis, nepateko 8245.
 
Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu.
 
Pirmadienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 27 iš Baltarusijos bandžiusius patekti neteisėtus migrantus. Sekmadienį į Latviją neįleisti 44 tokie užsieniečiai, šeštadienį, ketvirtadienį ir trečiadienį – po 46, penktadienį – 47, antradienį – 75.
 
Lenkijos pasieniečiai sekmadienį užkirto kelią į šalį iš Baltarusijos patekti 30 neteisėtų migrantų, šeštadienį – vienam, penktadienį – 46, ketvirtadienį ir trečiadienį – po 21, antradienį – 12.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.02.01; 00:30 
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *