JAV: suimti du kalėjimo prižiūrėtojai, kuriems budint nusižudė finansininkas J. Epsteinas


Du Niujorko kalėjimo darbuotojai buvo suimti antradienį tiriant amerikiečių finansininko Jeffrey`io Epsteino, kuris buvo kaltinamas seksualiniu priekabiavimu prie nepilnamečių ir rugpjūčio mėnesį nusižudė kalėjime, bylą.
 
Kaip pranešė laikraštis „The New York Times“, remdamasis informuotu šaltiniu, du kardomojo kalinimo centro (Metropolitain Correctional Center) darbuotojai turėjo kas pusvalandį tikrinti J. Epsteiną jo kameroje, bet užuot tai darę jie darbo metu miegojo ir klastojo dokumentus, kad nuslėptų savo aplaidų požiūrį į tarnybines pareigas.
 
Leidinio žiniomis, antradienį Manhatano apygardos teisme jiems bus pateikti kaltinimai dėl tarnybinių pareigų neatlikimo. Šie kaltinimai iškelti tiriant J. Epsteino mirties aplinkybes.
 
Niujorko valstijos pareigūnai J. Epsteiną sulaikė liepos 6 d. Prokuratūra pareiškė turinti įrodymų, kad 2002-2005 metais jis organizavo dešimčių nepilnamečių mergaičių, kurių jauniausioms buvo tik 14 metų, vizitus į savo namus Manhatane. Milijardieriui buvo pareikšti kaltinimai prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais.
 
Tarp J. Epsteino draugų ir pažįstamų buvo daug ne tik JAV, bet ir kitų šalių pareigūnų, stambių verslininkų, pramogų verslo žvaigždžių. Finansininko baudžiamasis persekiojimas Jungtinėse Valstijose buvo nutrauktas, kai jis rugpjūčio 10 d. kalėjimo kameroje nusižudė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.20; 05:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *