Julius Panka: „Kviečiame į teatralizuotą piketą prieš absurdišką pareigūnų savivalę”


Liūdnai pagarsėjusios, sovietinių ekstremistų švenčiamos „Pergalės“ dienos išvakarėse, Vilniuje, dešimt patriotiškai nusiteikusių jaunuolių norėjo ant vieno iš Geležinio vilko gatvės viadukų pakabinti plakatą, kuriame buvo pavaizduoti penki siluetai, laikantys trispalvę ir trypiantys sovietinę vėliavą.

Mūsų žiniomis, dar nespėjus pradėti šios socialinės akcijos, jie buvo užpulti ir sulaikyti policijos pareigūnų, prieš sulaikymą vienas buvo stipriai sumuštas už tai, kad bandė viską fiksuoti filmavimo kamera. Policija juos visą naktį pralaikė areštinėje, galimai naudojo fizinį ir psichologinį smurtą.

Dalis suimtųjų nepilnamečiai, todėl galimai buvo pažeistos jų ir jų tėvų teisės.

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga pasisako už patriotizmo ir tautiškumo skatinimą, jaunimo pilietinį aktyvumą ir žmogaus teisių gynimą, todėl nors sulaikyti aktyvistai ir nėra mūsų organizacijos nariai, mes negalime likti abejingi.

Mes, solidarizuodamiesi su patriotinėmis, antibolševikinėmis akcijomis, organizuojame „Teatralizuotą piketą prieš šią absurdišką pareigūnų savivalę“. 

Piketo metu bus parodyta, kaip patriotai turi elgtis su uždrausta totalitarinių režimų simbolika ir įteiktas raštas Vidaus reikalų ministrui Dailiui Barakauskui.

Rašte bus pareikalauta nuodugniai ištirti incidentą ir nubausti visus jame dalyvavusius pareigūnus. Taip pat, kad pareigūnai, suplanavę šią cinišką akciją, atsiprašyti suimtų jaunuolių, bei jų tėvų ir artimųjų raštiškai, atsiprašymą paskelbiant didžiausiose internetinėse visuomenės informavimo priemonėse ir pagrindiniuose šalies dienraščiuose.

Renginio data: 2013-05-14 diena.

Renginio laikas: 12.30 val.

Renginio vieta: šalia Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos (Šventaragio g. 2, Vilnius)

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Julius Panka, LTJS pirmininkas.

2013.05.13

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *