Kas yra plaukų šalinimas lazeriu? Atsako specialistė


Paslaptingosios gražuolės. Slaptai.lt foto

Glotni kūno oda moteriai suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, kadangi tolygi oda be plaukelių dažniausiai vadinama moteriškumo simboliu, kuriuo gali džiaugtis kiekviena.

Tiesa, jeigu Jums pabodo kasdien šalinti plaukelius nuo rankų bei kojų – tokiu atveju siūlome išbandyti plaukų šalinimo lazeriu procedūrą, kuri padeda ilgam laikui nugalėti plaukelius.

Svarbiausia netikėti mitais. Plaukų šalinimas lazeriu dažnai apipintas neteisinga informacija, kuri trukdo suprasti – kodėl tai yra toks geras pasirinkimas. Jeigu ir Jums teko girdėti daug ir visko – skaitykite straipsnį, kuriame kalbamės su Vilniuje dirbančia specialiste Toma.

Kas yra lazerinė plaukelių šalinimo procedūra?

Tai procedūra kurios metu yra sunaikinamas plauko folikulas, taip pat ir kitos ląstelės, kurios yra aplink jį. Kuo detalesnis šalinimas – tuo geriau ir greičiau pavyks kovoti su plaukeliais. „Principas yra labai paprastas ir veiksmingas. Plaukuose yra pigmentas melaninas, kuris ir sugeria lazerio šviesą. Taigi, plaukelis sudega kartu su savo auginimo šaknimis. Žinoma, po vieno karto efekto nebus, tačiau po kelių – ilgalaikis. Beliks tik naudotis palaikomosiomis procedūromis“, – atvirauja Toma.

Žinoma, plaukelių šalinimo metu net vertinama žmogaus odos spalva, pagal kurią reikia rinktis konkretų lazerį. Juk reikia gero efekto, kuris neturėtų jokio neigiamo poveikio. Tam, žinoma, reikalinga patikima klinika, kurioje gausite visą svarbiausią info apie procedūrą ir tuo pačiu efektą, kuris ilgai tarnaus.

Vis daugiau moterų renkasi šią galimybę

Džiugu, kad inovatyvios galimybės suteikia galimybę kiekvienai moteriai rinktis jai labiausiai tinkamą plaukelių šalinimo metodą. Labai ilgus metus karaliavo fotoepiliacija, tačiau lyginant su veiksnumu – lazerinis metodas padeda pasiekti efektą.

Lazerinis plaukelių šalinimas padeda ne tik pasiekti kur kas geresnį efektą lyginant su fotoepiliacija, tačiau taip pat ir kur mažiau skausmingas, o tai daugeliui moterų, kurios turi labai jautrią odą – yra svarbu“, – atvirauja Toma.

Lazerinės procedūros nauda

Bene pats svarbiausias šio tipo privalumas yra tai, kad galima pasiekti labai ilgalaikę naudą, kuri džiugins ne tik plaukelių nebuvimu, tačiau taip pat ir švelnios odos efektu. Jau po pačios pirmos procedūros efektas yra ir svarbiausia, kad jis puikiai matomas. Žinoma, po dar kelių – oda bus itin glotni ir tuo pačiu malonu Jūsų bei kitų prisilietimas. Džiugu ir tai, jog ši procedūra yra neskausminga, tad galima džiaugtis efektu, kuris ne tik nudžiugins kokybe, tačiau ir neturės žmogui, kuris ja naudojasi – jokio neigiamo poveikio.

Glotni oda – tai, ko nori daugelis moterų. Ir džiugu, kad lygiai taip pat daugelis jų gali turėti. Svarbiausia pagaliau išdrįsti ir keiptis procedūroms, kurios padės Jums pamiršti plaukelių skutimą ir varginanti bėrimą po naminio SPA.

2022.01.24; 00:01

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *