Plaukų šalinimas lazeriu gali kardinaliai pakeisti jūsų rutiną


Žirklės. Slaptai.lt nuotr.

Šalinti plaukelius nuo norimų kūno vietų galima įvairiais būdais. Tačiau, daugelis jų turi gana nemažai trūkumų. Tikriausiai nežinojote, bet vienas iš plaukų šalinimo būdų neturi jokių minusų. Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias būdas ilgam laikui atsikratyti erzinančių plaukų praktiškai nuo bet kurios kūno vietos. Šios procedūros populiarumas kasmet vis tik auga, o svarbiausia tai, kad tobulėjant technologijoms, procedūrų rezultatai tampa ilgaamžiai.

Lazerinės technologijos maksimaliai pašalina visus plaukus

Pati procedūra apibūdinama kaip plauko visiškas sunaikinimas iki pat folikulo. Lazerio spindulys prasiskverbia į gilesnį odos sluoksnį ir sunaikina plauko šaknį visiškai. Kai kuriais atvejais procedūrų prireikia daugiau nei įprasta, tačiau dermatologai patys nurodo kiek iš tiesų tų procedūrų reikės.

Kiek sėkminga bus plaukų šalinimo procedūra priklausys nuo žmogaus plauko storio, spalvos bei odos tipo. Mat, matomumas gali būti akivaizdus tiems žmonėms, kurių oda yra labai šviesi, o plaukai – tamsūs. Kuo tamsesni plaukai, tuo daugiau procedūrų gali prireikti.

Naudojant lazerius plaukų šalinimui, svarbu laikytis visų dermatologų nustatytų reikalavimų. Kreipiantis į kliniką, dažniausiai jūs būsite tik informuojami kaip viskas vyks. Bus sudarytas planas ir nurodomos apsilankymo dienos. Sužinosite kiek procedūrų reikės ir kaip joms pasiruošti. Jeigu nesilaikysite nurodymų, procedūros efektyvumas nebus toks, kokio tikėjotės.

Kaip bebūtų, koks bus rezultatas, priklausys ir nuo pasirinktos klinikose bei naudojamos įrangos.

Kaip neapsigauti renkantis kliniką bei specialistus?

Pirmiausia, turite suprasti, kad toks plaukų šalinimo metodas reikalauja ne tik atitinkamos patirties bei išsilavinimo, bet ir saugios įrangos. Turite iš anksto pasidomėti kokio gamintojo įrangą naudoja specialistai. Be abejo, turite išsiaiškinti ar specialistas, kuris atliks plaukų šalinimo lazeriu procedūrą apskritai turi teisę tuo verstis. Kaip jau pabrėžta aukščiau, tokios procedūros atliekamos gydytojų dermatologų.

Jeigu specialisto naudojama įranga yra nekokybiška, vadinasi tai galima įtarti sužinojus kiek seansų prireiks. Dažniausiai plaukai pašalinami per kelis seansus. Matote, pačios procedūros metu lazerio spindulys prasiskverbia pro odą reikiamu gyliu. Jeigu specialistas naudoja nekokybišką įrangą, vadinasi spindulys tiesiog apdegina odos paviršių ir tiesiog sunaikina plauko viršų. Jis nesunaikina plauko folikulo.

Įtarti, kad teikiamos nekokybiškos paslaugos galima tuomet, jeigu specialistas pasako, kad prireiks keliolikos procedūrų. Tai reikštų, kad naudojama įranga yra niekam tikusi ir tiek. Per kelias procedūras plaukas sunaikinamas visiškai ir pacientas gali mėgauti ilgalaikiu rezultatu.

Taip pat pabrėžiama, kad numatyti, kad paslaugos nebus kokybiškos, galima pasižiūrėjus į galutinį rezultatą. Tarkime, buvote informuoti, kad prireiks 5 procedūrų. Plaukų šalinimas lazeriu turi garantuoti ilgalaikį rezultatą. Tad, jeigu po tų kelių seansų jums plaukai atauga po poros mėnesių, vadinasi buvote apgauti.

Žirklės. Slaptai.lt nuotr.

Kokios bendros informacijos turėtumėte klausti?

Kreipiantis į grožio klinikas paprasčiausiai teiraukitės kiek prireiks procedūrų. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad kaina gali skirtis pagal kūno vietas. Tai reiškia, kad plaukų šalinimas lazeriu nuo kojų srities jums kainuos gerokai daugiau nei šalinant plaukelius nuo viršutinės lūpos. Be abejo, visi paslaugų įkainiai paaiškėja apsilankius pas specialistą pirmą kartą.

Dažniausiai dermatologai, kurie atlieka procedūrą, paaiškina pacientams kuriais atvejais procedūra nerekomenduojama. Ypač tai turėtų būti aktualu sergantiems kažkokiomis odos ligomis. Dermatologas pirmiausiai pasiūlo atlikti įprastą odos gydymą ir tik tuomet rinktis šią grožio procedūrą.

Dėl savo pačių saugumo turėtumėte teirautis kokio gamintojo technologijos yra naudojamos. Įprastai įrangos pavadinimai ir modeliai yra nurodomi klinikų interneto svetainėse.

2022.01.22; 06:30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *