Plastikos chirurgai įspėja pacientus elgtis racionaliai


 

Paslaptingosios gražuolės. Slaptai.lt foto

Kurį laiką nepatogumus dėl savo išvaizdos jaučiantys žmonės turėtų atidžiau pasidomėti ką siūlo grožio klinikos. Jose siūlomos ne tik plastinės operacijos, bet ir tokios procedūros, kurios kainuoja mažiau ir suteikia trumpalaikį rezultatą. Į tokias klinikas siūloma kreiptis tiek norintiems paprastesnių procedūrų, tiek ir norintiems ilgam pakeisti išvaizdą. Tiesa, operacijų ir smulkesnių procedūrų kainos ir trukmė skiriasi kaip diena nuo nakties.

Gultis ant operacini stalo galima esant tam tikroms aplinkybėms

Plastikos chirurgai įspėja, kad ne visi besikreipiantys žmonės gali tikėtis, jog jiems bus atlikta norima operacija. Specialistai bet kokiu atveju turi įvertinti visą galimą riziką. Tai reiškia, kad norint operacijos, teks atitikti visas sąlygas, kurios praktiškai susijusios su paciento sveikata. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet į plastikos chirurgus kreipiasi žmonės, sunkiai sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis. Tokios ligos tik sukelia papildomą riziką operacijos metu.

Prieš kiekvieną operaciją plastikos chirurgai atlieka pacientų apklausas ir tam tikrus tyrimus tam, kad būtų išsiaiškinta kokia rizika kils naudojant bendrą ar vietinę nejautrą. Apklausų metu dažniausiai užduodami bendro pobūdžio klausimai, kurie susiję su sveikatos būklės apibendrinimu. Klausiama ar pacientas neturi kažkokių sveikatos nusiskundimų, dėl kurių dar nebuvo atlikti tyrimai. Taip pat bandoma išaiškinti ar pacientas nėra kažkam alergiškas. Žinoma, klausiama apie lėtines ligas, tokias kaip cukrinis diabetas, astma ir t.t. Tik po paciento sveikatos būklės įvertinimo paaiškėja ar jam bus atliekama plastinė operacija ar ne.

Profesionalūs plastikos chirurgai dirba Ficlinica grožio ir estetikos klinikoje Kaune.

Grožio klinikose ne tik keičiama išvaizda, bet ir gerinama gyvenimo kokybė

Plastikos chirurgai dabar gali pasiūlyti įvairiausias operacijas, kurios ženkliai pagerina gyvenimo kokybę. Pavyzdžiui, tokiose klinikose neretai atliekamos skrandžio mažinimo operacijos, kurių dėka pacientas lengviau numeta nereikalingą svorį. Taip pat siūlomos riebalų nusiurbimo operacijos, kuomet didžiulis svoris jau trukdo laisvai judėti. Tiesa, nutukimo atvejais riebalų šalinimo operacijos atliekamos tik gerai išanalizavus paciento sveikatos būklę. Ne visais atvejai tokių operacijų metu pašalinamas visas riebalų perteklius.

Plastikos chirurgai taip pat informuoja pacientus, kurie tikisi, jog tam tikros operacijos duos ilgalaikius rezultatus. Teigiama, kad rezultatų ilgalaikiškumą garantuoja paties paciento elgesys. Pavyzdžiui, riebalų šalinimo operacija bus neveiksminga žmogui, kuris po operacijos neketina keisti mitybos įpročių. Taip ir toliau maitinantis, riebalai grįš, o tokių operacijų skaičius yra ribotas.

Pabrėžiama, kad medicinoje visada yra ribos, o jos labiausiai turi būti jaučiamos grožio sektoriuje

Kalbant apie tokias operacijas kaip riebalų nusiurbimas, svarbu priminti, kad jų metu dažnai atliekamos ir odos pertekliaus pašalinimo procedūros. Jeigu kreipiatės į plastikos chirurgus dėl riebalų ir odos pertekliaus pašalinimo operacijų, tuomet turėkite galvoje, kad tokių operacijų negalėsite atlikti kada tik panorėję. Pašalinus odos ir riebalų perteklių, tie riebalai su laiku grįš, jeigu nekoreguosite gyvenimo būdo. Tačiau, blogiausia tai, kad oda neatauga. Vadinasi tokių procedūrų skaičius yra ribotas.

Plastikos chirurgų teigimu, riebalų nusiurbimo operacija turėtų būti kombinuojama su kitomis paslaugomis. Tai reiškia, kad pacientas po operacijos turės keisti mitybos įpročius, o jeigu tie įpročiai yra žalingi iš psichologinės pusės, tuomet dėl jų atsikratymo teks kreiptis į psichologus.

Tokios plastinės operacijos turi būti atliekamos su sąlyga, kad pacientas laikysis visų nurodymų. Blogiausia kas gali nutikti – po operacijos gali būti jaučiamas didesnis skausmas ir diskomfortas. Ką jau kalbėti apie į balą išmestu pinigus. Tad, gerai viską apgalvokite prieš rinkdamiesi plastikos chirurgų paslaugas.

2022.01.21; 00:30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *