Kastytis Stalioraitis. TS-LKD ir prezidento Gitano Nausėdos nuomonės skiriasi?


Kastytis Stalioraitis, šio komentaro autorius. Slaptai.lt nuotr.

Delfyje buvo paskelbtas straipsnis „Aistros dėl lentelės nerimsta: Šimašių kaltina „vienašališkais sprendimais“ https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/aistros-del-lenteles-nerimsta-simasiu-kaltina-vienasaliskais-sprendimais.d?id=81855655&fbclid=IwAR3Kov7UBIH6O57fb1uZfj3jDl0laVR4DLkuAUtRFGQLaxQi1Ey4mmf7uSY

Straipsnyje yra tokia informacija:

„Konservatoriai ketina inicijuoti ir Istorinių tyrimų komisijos sukūrimą. Joje mokslininkai turėtų nagrinėti, sisteminti ir įvertinti „nedemokratinių, ksenofobinių, totalitarinių ir autoritarinių požymių turinčių ženklų“ Vilniuje vietas ir pateikti siūlymus miesto politikams.”

Tai mažiausiai trečioji TS-LKD frakcijos savivaldybėje kvailumo išraiška.

Pirmoji – dalyvavo balsavime už „Kazio Škirpos alėjos” panaikinimą. Jei būtų nedalyvavę balsavime, žydams-putinistams ir jų parankiniams nebūtų užtekę reikalaujamos sprendimui priimti pusės visų Vilniaus miesto tarybos narių balsų. Ir ta pusė vargu ar atsirastų kituose posėdžiuose, nes į šį klausimą daug kas iš viso nenori veltis. Be to, laikas eitų „kaltinamojo” naudai, vis daugiau jo rastųsi pučistų melui ir šmeižtui demaskuoti visuomenėje.

Antroji – po tokių koalicijos sąjungininkų akibrokštų pasiliko koalicijoje. Kituose rinkimuose dalis jų dabartinių rinkėjų gali bevelyti atiduoti balsus už kokią nors pašlemėkų partiją, kuri aukštai iškels Kazio Škirpos ir Jono Noreikos vėliavą. Tokių man žinomų kažkada susikompromitavusių kagėbistiniu tvaikeliu pašlemėkų, seniai besireiškusių politikoje, jau pilna socialiniuose tinkluose, juos jau reklamuoja Delfis ir kiti.

Trečioji – dabar. Pasiūlymas dar tvirčiau įteisinti Vilniaus politinę-kultūrinę autonomiją. Tas pasiūlymas – minėtoje citatoje. Jį jau pradėjo žydai-putinistai bei jų parankiniai: dabar Kazio Škirpos vardas Kaune gerbiamas, Vilniuje, Lietuvos sostinėje, – jau ne. Sutapimas, ar ne, bet tik ką Prezidentas Gitanas Nausėda savo pareiškime visuomenei pabrėžė, kad tokie dalykai turi būti sprendžiami nacionaliniu, o ne Vilniaus, mastu, ir kad tokius dalykus ne politikai turi spręsti, apie ką jau ne kartą rašiau (ne aš vienas) Slaptai.lt.

Ar ne pats laikas TS-LKD vadovybei daryti išvadas?

2019.07.31; 10:02

print