Kviečiame į akciją: „Zuokai, pardavinėk savo, o ne vilniečių akcijas“


Vilniaus miesto savivaldybėje tarybos posėdžiai įprastai vyksta trečiadieniais. Tačiau šįkart, nežinia kodėl, posėdis  perkeliama net į pirmadienį, birželio 13 dieną. Kodėl taip skubama.  Pirmadienį 6-uoju klausimu numatyta svarstyti sutikimą perleisti UAB „Vilniaus energija“ akcijas „Dalkia” grupės įmonei „Societe Valmy Defense 22”.

Iš Vilniaus miesto savivaldybės tarybos reikalaujama pritarti akcijų perdavimui, nes taip nurodyta Dalkia nuomos sutartyje, kurios 32.1 straipnyje pasakyta, kad “Šalys, be visų kitų Šalių sutikimo raštu, neperduos ar neperleis jokiai trečiajai šaliai savo pagal Sutartį prisiimtų įsipareigojimų ar iš Sutarties kylančių teisių.”

Tačiau iki dabar Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariai taip ir negavo paaiškinimų, kodėl akcijos perleidžiamos ir kokie galimi to perleidimo padariniai miestui, jo gyventojams.

Vilniaus miesto gyventojai jau seniai sunerimę dėl šilumos ūkyje vykstančių procesų. Vis dar nerimsta kai kurių politikų ketinimai statyti atliekų deginimo gamyklą, kai, tuo tarpu nesusidoroja su medicininių atliekų deginimu. Dar vis norima atimti iš Vilniaus daugiabučių namų gyventojų jiems nuosavybės teise priklausančius šilumos punktus. Tokiu būdu vilniečiai negalėtų kontroliuoti teikiamos šilumos, jie privalėtų vien mokėti jiems teikiamas sąskaitas. O dabar, skubos tvarka, nepaaiškinant priežasties ne tik šilumos vartotojams, bet ir deleguotiems tarybos nariams, norima perleisti dar ir Vilniaus energijos akcijas.

Taigi ar Tarybos nariai yra tikri Vilniui atsidavę politikai, ar tik avių banda, stumdoma aviganio ir piemens, pamatysime gana greitai. O vilniečiai, įsitikinę, kad  niekas jų neapgins, jei patys bus abejingi savo turtui, savo likimui, birželio 13 dieną 13 val. renkasi prie savivaldybės į akciją:

„Zuokai, pardavinėk savo, o ne vilniečių akcijas“

Kviečiame būti kartu, nes tik taip galime pasipriešinti prieš globaliąją baudžiavą – nesiskaitymą su paprastų žmonių gyvenimais.

Nuotraukoje: Vilniaus meras Artūras Zuokas.

2011.06.13

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *