LEU atstovai parodoje „Studijos 2016“ dalysis patirtimi ir mokslo pasiekimais


2016 m. vasario 4–6 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2016“. Joje tradiciškai dalyvaus ir Lietuvos edukologijos universitetas (LEU).

Universiteto stende LEU atstovai moksleiviams, jų tėveliams, mokytojams ir visiems, besidomintiems aukštuoju mokslu, pasakos apie plataus profilio didžiausio edukologus rengiančio universiteto Lietuvoje studijų programas, pasirinkimo ir karjeros galimybes, priėmimo tvarką, apgyvendinimo sąlygas, finansinę paramą ir kitus dalykus, kurie yra svarbūs stojant į LEU.

Su studijomis susijusios parodos ir mugės – puiki galimybė daugiau sužinoti apie studijas, gauti tikslius atsakymus į rūpimus klausimus iš čia jau studijuojančių. LEU atstovai papasakos, kodėl verta studijuoti būtent čia, kaip įstoti.

Parodos metu vyks LEU organizuojamų renginių. Vasario 4 d. (ketvirtadienį) 12.45 val. 3K zonoje (kalbėtojas, kryptis, kava), moksleivių susitikimų ir diskusijų su aukštojo mokslo ir verslo atstovais erdvėje, vyks susitikimas su LEU studente, Socialinės edukacijos fakulteto studentų atstovybės pirmininke Greta Mažul. Tema – „Studijuok LEU“.

Vasario 4 d. 14.15 val. Inovacijų alėjos susitikimų erdvėje vyks renginys „Edukologijos ir verslo bendradarbiavimo patirtys: interaktyvūs edukaciniai žaidimai ir priemonės ikimokykliniame ir pradiniame ugdyme“. Renginyje dalyvaus LEU atstovai: Leonas Kleniauskas, prof. dr. Ona Monkevičienė, doc. dr. Kristina Stankevičienė, lekt. dr. Birutė Autukevičienė. Bus pristatomos „LEGO Education“ metodikos ir jų taikymas pradiniame ugdyme.

Šiomis metodikomis siekiama sudominti vaikus gamtos mokslais ir technika taip, kad smalsumas dar ilgai išliktų. Tokiu būdu stengiamasi spręsti Lietuvai ir visam pasauliui aktualią jaunimo domėjimosi šiais mokslais problemą. Taip patbus demonstruojamos „LEGO Education“ priemonių panaudojimo galimybės ir kaip ugdyti mokinių programavimo, technikos kūrimo, problemų sprendimo, tyrinėjimo ir atradimo gebėjimus.

LEU pristatys kartu su verslo partneriais UAB „Multimedia Mark“ sukurtus naujus interaktyvius animacinius žaidimus ikimokyklinio amžiaus vaikams. „SaulyTUČIAI“ – interaktyvios pasakėlės, skirtos ugdyti 3–4 metų vaikų pažintinius, komunikacinius, meninius, sveikatos ir socialinius gebėjimus. „Žaliasis tyrinėtojas“ – interaktyvios užduotys, skirtos ugdyti priešmokyklinio amžiaus vaikų kompetencijas, numatytas nacionalinėje programoje.

Pristatymo metu bus skaitomas pranešimas apie inovatyvius interaktyvius didaktinius metodus ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus. Bus galima stebėti prie interaktyvios lentos žaidžiančius vaikus ir patiems prie jų prisijungti.

Vasario 4 d. 15.15 val. Inovacijų alėjos susitikimų erdvėjerenginio „Mobilioji aplikacija spec. poreikių vaikų skaitymui ir rašymui ugdyti“ metu LEU lekt.dr. Eglė Celiešienė pristatys universitete sukurtą inovatyvią mobiliąją programą. Raštingumo kompetencijoms ugdyti parengta inovatyvi mobilioji programa „Liter ALLcy“ skirta specialiųjų poreikių ar negalią turintiems vaikams ir sudaro galimybę individualizuoti užduotis. „Ši programa išsiskiria tuo, kad ją galės kurti kiekvienas vartotojas. Jei vaikui patinka vaisiai, visos abėcėlės raidės galės iliustruoti vaisius. Bus galima visas abėcėlės raides susieti su nuotraukomis, iliustruojančiomis šeimos narius ir artimiausius draugus“, – sako projekto koordinatorė E.Celiešienė.

Visos parodos metu LEU stende moksleivių lauks jauni, bet patyrę dėstytojai, kurie pristatys savo veiklos sritį, kalbėsis apie studijų galimybes mūsų universitete.

Vasario 4 d. 10–13 val. į moksleivių klausimus atsakinės biologijos dėstytoja lekt. dr. Jurga Jankauskienė, o 13–17 val. dėstytojas lekt. dr. Donatas Gražulisbendraus su moksleiviais, neabejingais sportui.

Vasario 5 d. (penktadienis) skirta istorijos studijomis besidomintiems abiturientams. LEU stende su moksleiviais bendraus du jauni Istorijos fakulteto dėstytojai, istorijos mokytojai. 10–12 val. konsultuos dokt. Mindaugas Nefas, o 12–17 val. – dokt. Algis Bitautas.

Vasario 6 d. (šeštadienį) 10–13 val. socialinės pedagogikos dėstytoja Angelė Tamulevičiūtė konsultuos moksleivius, besidominčius jos veiklos sritimi, o 13–16 val. stende moksleivių lauks aktorius, LEU dėstytojas Vytautas Kontrimas ir pasakos apie teatro ir kino studijas universitete.

LEU kviečia atvykti į parodą „Studijos 2016“, apsilankyti mūsų stende iraktyviai dalyvauti universiteto organizuojamuose renginiuose!

Informacijos šaltinis – Lietuvos edukologijos universitetas.

Solveigos Černiūtės nuotr.

2016.02.04; 06:45

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *