LEU „Aukštųjų mokyklų mugėje 2016“ Kaune susitiks su moksleiviais


Moksleivius, nežinančius, kur stoti baigus mokyklą, jų tėvus ir pedagogus Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) kviečia apsilankyti sausio pabaigoje Kaune vyksiančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje 2016“ ir rasti atsakymus į daugelį rūpimų klausimų apie studijų galimybes LEU.

Parodoje universiteto atstovai moksleiviams, jų tėveliams, mokytojams ir visiems, besidomintiems aukštuoju mokslu, pasakos apie plataus profilio didžiausio edukologus rengiančio universiteto Lietuvoje studijų programas, pasirinkimo ir karjeros galimybes, priėmimo tvarką, apgyvendinimo sąlygas, finansinę paramą ir kitus dalykus, kurie yra svarbūs stojant į LEU.

„Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, aktyviai dalyvausime „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune. Vyksta intensyvūs darbai, ruošiamės susitikimams su moksleiviais mugėse Kaune ir Vilniuje, kur pristatysime mūsų Alma mater būsimiems studentams. Į Kauną vyks nemaža universiteto darbuotojų ir studentų komanda, kuri visus, besidominčius aukštuoju mokslu, supažindins su LEU, studijųgalimybėmis, kvies moksleivius papildyti mūsų studentų gretas“, – pasakoja LEU Plėtros ir ryšių direkcijos direktorius Kęstutis Šalavėjus.

Tradicinė „Aukštųjų mokyklų mugė“ Kaune vyks sausio 29 d. (penktadienį) 10–17val. naujoje vietoje – Aleksandro Stulginskio universiteto paviljone nr. 2 (Universiteto g. 10B, Akademija, Kauno r.).

Studijų ir aukštųjų mokyklų mugės – puiki proga moksleiviams daugiau sužinoti apie studijas, gauti tikslius atsakymus į rūpimus klausimus. LEU darbuotojų ir studentų komanda papasakos, kodėl verta rinktis studijas LEU ir kaip čia įstoti.

Informacijos šaltinis – Lietuvos edukologijos universitetas.

2016.01.21; 07:14

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *