Ministras S. Skvernelis: džiugu, kad ugniagesių gelbėtojų tarnyba vertinama labai gerai


Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento darbuotojų susitikime, kurio metu buvo apibendrinti praėjusių metų rezultatai.

Ministras pasveikino departamento darbuotojus artėjančių švenčių proga ir padėkojo už atliktus darbus. Jis pastebėjo, kad šie metai buvo pakankamai ramūs ir geri.

„Bet paprasti metai nebuvo. Daug dirbta įgyvendinant įstatymus, priimant naująjį Vidaus tarnybos statutą, kuriant savanoriją. Ar kiti metai bus geresni? Kaip didės ugniagesių gelbėtojų pajamos? Tai turėtų būti įgyvendinama trim etapais, tačiau lėšų trūksta. Bet tikiuosi, kad departamentas suvaldys tuos finansinius srautus ir visi trys etapai bus įgyvendinti. Džiugu, kad jūsų tarnyba vertinama labai gerai. Gyventojų pasitikėjimas ja yra beribis. Linkiu jums vidinės stiprybės, tikėjimo ir vilties. Tegu artėjančios šv. Kalėdos bus ramios ir sočios,“ – sakė ministras.

Vidaus reikalų ministras S. Skvernelis už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą padėką įteikė departamento vyresniajam patarėjui Vytautui Navickui.

Departamento direktorius Remigijus Baniulis, apibendrindamas praėjusius metus, sakė, jog tarnyba buvo išsikėlusi nemažai iššūkių. Vienas jų – nuo sausio 1-osios pradėsiantys veiklą savanoriai ugniagesiai. Jis padėkojo už gerą pasiaukojantį darbą departamento pareigūnams ir akcentavo, kad ir kitais metais taip pat laukia daug pokyčių.

Geriausiems pareigūnams ir darbuotojams direktorius R. Baniulis įteikė VPGT pasižymėjimo ženklus ir padėkas. 

Pasveikinti departamento darbuotojų buvo atvykęs ir kapelionas Algirdas Toliatas. Pakalbėjęs apie šv. Kalėdų kelio etapus, jis visiems palinkėjo vidinės stiprybės, harmonijos ir džiaugsmo.

Informacijos šaltinis – vrm.lt informacija.

2015.12.19; 01:45

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *