Ministras S. Skvernelis: svarbu ne kas, o kaip skirsto lėšas sporto organizacijoms


Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nurodė sudaryti darbo grupę, kuri turės pateikti pasiūlymus dėl skaidraus bei objektyvaus lėšų, tenkančių nevyriausybinėms sporto organizacijoms, paskirstymo mechanizmo ir principų.

Tokį sprendimą ministras priėmė reaguodamas į kilusį konfliktą tarp vidaus reikalų ministro valdymo srityje veikiančio Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriaus Edžio Urbanavičiaus bei Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo tarybos narių.

„Nestosiu nei į vieną, nei į kitą konflikto pusę. Tačiau man tikrai apmaudu dėl to, kad pagrindiniu diskusijų objektu dabar tapo klausimas, kuris asmuo ar asmenys turi skirstyti pinigus nevyriausybinėms sporto organizacijoms. Mano nuomone, kur kas svarbiau yra ne personalijos, o prioritetai: kokios veiklos bei kokiomis proporcijomis turi būti finansuojamos, kas padėtų užtikrinti finansavimo skaidrumą“, – pabrėžia S. Skvernelis.

Darbo grupė koncentruosis į šias minėtas sritis. Be viso kito jai pavesta dar kartą peržiūrėti parengtas Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo įstatymo pataisas, atsižvelgti į Specialiųjų tyrimų tarnybos pateiktą nuomonę, įvertinti, ar siūlomos naujovės bei pakeitimai užtikrins tinkamą bei skaidrų lėšų naudojimą, tvarią ir tolygią sportinę veiklą, jos plėtrą.

Informacijos šaltinis – vrm.lt.

2015.12.08; 06:20

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *