Monako princesės mėgstamiems batams neatsispiria ir lietuviai


Princesės ne visada avi krištolines kurpaites – garsioji Monako karališkosios šeimos atstovė Caroline, kuri laikoma viena elegantiškiausių aukštuomenės damų, mielai renkasi šiltus žieminius veltinius „ZDAR“, pasaulyje garsėjančius aukščiausia kokybe bei dizainu.

Veltiniams jau neatsispiria ir lietuviai, kuriems šiltieji aulinukai tampa nepamainomi atšiauriuoju metų laiku. Jau nuo dabar iki pat kitų metų pradžios, miesto ir stiliaus centre „Europa“ veiks momentinė (ang. pop-up) parduotuvė „ZDAR Spot“, kurioje bus prekiaujama šiais veltinukais.

Vienas idėjos autorių Viktoras Gasiūnas sako, jog nors mados pasaulyje vyrauja taip vadinamoji „pigi mada“, tačiau situacija po truputi keičiasi.

  „Lietuvoje pastebimas kintantis žmonių požiūris į kokybę – jei anksčiau pirkėjai ieškodavo nebrangios, tik tam sezonui būdingos aprangos ar apavo, dabar didesnis dėmesys skiriamas kokybei ir ilgaamžiškumui“, – pastebi V. Gasiūnas, išskiriantis siūlomų veltinukų, kaip vieną didžiausią privalumų, 4-5 metų tarnavimo laiką.

„Šiandieninės verslo tendencijos paskatino atidaryti momentinę parduotuvę, – prisipažįsta V. Gasiūnas. – Tiesiog mūsų klientai išreiškė norą veltinius įsigyti strategiškai patogioje vietoje.“ Verslininkas sako įsitikinęs, jog pasirinkta momentinės parduotuvės vieta yra tinkamiausia – miesto centre įsikūrusi „Europa“ – yra aukštus kokybės ir stiliaus reikalavimus atitinkantis prekybos centras, o netoliese įsikūrusiose įmonėse dirbantys žmonės turės galimybę įsigyti veltinius nesugaišdami daug laiko.

„Momentinės parduotuvės mūsų prekybos centre jau tapo tradicija. Jas teigiamai vertina klientai, kuriems tokiu būdu suteikiama galimybė išmėginti ką nors naujo, – teigia miesto stiliaus centro „Europa“ vadovė Gintarė Žemaitė. – Kiekvieną kartą rinkdamiesi partnerius, atsižvelgiame ne tik į jų produktų išskirtinumą, bet ir aukštą kokybę. Būtent tai, ką vertina šiuolaikinis pirkėjas“.

„ZDAR“ veltiniai – šiuolaikinė vokiška nacionalinio rusų apavo interpretacija, sumodeliuota garsaus įmonės „Puma“ dizainerio Peterio Schmidto. Šiek tiek pakeitus veltinių formą bei dizainą, juos spėjo pamėgti ne tik šiauriečiai, bet ir visas pasaulis. Tradicinį amatą ir naujausias technologijas apjungiantys veltiniai pasižymi unikaliomis šiluminėmis vilnos savybėmis, komfortu, patvarumu bei praktiškumu. Jų gamyboje naudojamas 8 mm storio avies vilnos veltinis, amortizuojantis ortopedinis, oda dengtas vidpadis, o tvirtas guminis padas padengtas kanapių audinio sluoksniu, kad batai neslystų.

Miesto stiliaus centras „Europa“, valdomas vienos didžiausių nekilnojamojo turto investicijų valdytojų Šiaurės ir Baltijos šalių regione „BPT Asset Management A/S“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių. Taip pat – 8 kavinės ir restoranai.

Nuotraukoje: Monako karališkosios šeimos atstovė Caroline.

Europa – miesto stiliaus centras

Kontaktai žiniasklaidai: RsV agentūra „Ad verum“, Tel./faks.+370 5 233 6561

El.paštas: adverum@adverum.lt

2013.12.13

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.