Nacionalinis susivienijimas baigia rengti jungtinį sąrašą


Vakar, rugpjūčio 1-ąją, Kėdainių Daugiakultūriame centre įvyko išvažiuojamais Apskritojo stalo posėdis ir susitikimas su Kėdainių visuomene. Apskritajame stale tradiciškai dalyvavo judėjimo „Už teisingumą“ atstovai, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ nariai, nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai.

Apskritojo stalo dalyviai nutarė, kad Apskritasis stalas kiekvieną trečiadienį tęs savo veiklą ne tik kurdamas Seimo rinkimuose alternatyvą klaninei politinei sistemai, bet ir po rinkimų, siekdamas telkti visas politines jėgas, kurios įsipareigoja gydyti mūsų valstybę, vaduoti ją nuo korumpuotų grupuočių įtakos, pertvarkyti teisėsaugą.

Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ pranešė, kad įgyventina visuomenės valią telkti platesnį koalicinį sąrašą, informavo, kad prie šio jungtinio sąrašo prisijungia ir Algimanto Matulevičiaus vadovaujama Tautos vienybės sąjunga.

Jungtinis sąrašas (kuriame dalyvauja tautininkai, centristai ir tikrieji  socialdemokratai bei visuomenininkai, Nepriklausomybės akto signatarai, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai) jau baigiamas sudaryti, Nacionalinio susivienijimo kandidatai į Seimo narius jau numatyti beveik kiekvienoje vienmandatėje apygardoje.

Nacionalinio susivienijimas, bendradarbiaudamas su judėjimu „Už teisingumą“  nuosekliai siekia sutelkti visas antiklanines jėgas į vieną alternatyvą visoms „biudžetinėms partijoms“.

Nacionalinio susivienijimo kandidatų į Seimo rinkimus sąrašas yra atviras ir visi pasiūlymai dar bus svarstomi iki rugpjūčio 11 dienos, kai Marijampolėje įvyks jungtinis koalicijoje dalyvaujančių partijų tarybų bei visuomeninių judėjimų atstovų susirinkimas.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: parlamentaras Gintaras Songaila, Apskritojo stalo posėdžio pirmininkas, parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ pirmininkas.

2012.08.02

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *