Naująja „Twitter“ vadove taps L. Yaccarino


Twitter. Slaptai.lt nuotr.

San Franciskas, gegužės 12 d. (AFP-ELTA). Naująja „Twitter“ generaline direktore taps ligšiolinė JAV žiniasklaidos grupės „NBCUniversal“ reklamos vadovė Linda Yaccarino. Tai penktadienį trumpųjų žinučių tinkle patvirtino „Twitter“ savininkas Elonas Muskas. L. Yaccarino esą koncentruosis į verslo uždavinius, o jis pats bus atsakingas už „produktų kūrimą ir naujas technologijas“.
 
D. Muskas ketvirtadienį paskelbė, kad netrukus paliks „Twitter“ vadovo postą ir savo įpėdine paskirs moterį. „Ji pradės maždaug po šešių savaičių“, – rašė milijardierius tviteryje, tačiau pavardės neatskleidė.
 
Kelios JAV žiniasklaidos priemonės tada pranešė, kad E. Musko įpėdine įmonėje taps L. Yaccarino. Penktadienį „NBCUniversal“ paskelbė, kad reklamos vadovė „iš karto“ palieka koncerną.
 
Apie būsimus pokyčius „Twitter“ bendrovėje pranešta po to, kai gruodį E. Muskas surengė neįprastą apklausą dėl jo likimo šios platformos vadovo pareigose. 57,5 proc. dalyvių balsavo už milijardieriaus atsistatydinimą. E. Muskas tada žadėjo paisyti šios apklausos rezultatų.
 
Verslo magnatas, kuriam dar priklauso tokios kompanijos, kaip „Tesla“ ir „SpaceX“, „Twitter“ nusipirko praėjusių metų spalį. Nuo tada jis platformoje priėmė daugybę prieštaringai vertinamų sprendimų, įskaitant žingsnį atleisti didžiąją dalį jos darbuotojų, suspenduoti kai kurių žurnalistų paskyras ir įvesti mokestį už tam tikras paslaugas, kurios anksčiau buvo nemokamos.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2023.05.13; 05:49
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *