Naujoje knygoje buvęs FTB direktorius J. Comey’is palygino D. Trumpą su „mafijos bosu“


Buvęs FTB vadovas Džeimsas Komis. EPA – ELTA nuotr.

Naujoje knygoje buvęs Federalinio tyrimo biuro direktorius Jamesas Comey’is teigia, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas priminė jam mafijos bosą, kuris reikalavo absoliutaus lojalumo, manė, kad visas pasaulis yra nusistatęs prieš jį, ir melavo apie viską, skelbia naujienų agentūros AFP ir dpa.

Remiantis JAV žiniasklaidos paviešintomis kitą savaitę pasirodysiančios knygos ištraukomis, J. Comey’is vaizduoja D. Trumpą kaip apsigimusį melagį ir nemoralų vadovą.

Dpa teigimu, buvęs FTB direktorius knygoje „A Higher Loyalty: Truth, Lies and Leadership“ piešia siaubingą D. Trumpo portretą. Knyga sukėlė Baltiesiems rūmams ir respublikonams nerimą dėl to, kokią žalą ji gali padaryti D. Trumpo prezidentavimui. Teigiama, kad knyga pasirodys ateinantį antradienį.

J. Comey’is iš FTB direktoriaus pareigų atleistas praėjusių metų gegužės 9 dieną, skundžiantis vykdomu tyrimu dėl galimų D. Trumpo kampanijos ryšių su Rusija. Pernai J. Comey’is atskleidė, kad prezidentas darė jam spaudimą nutraukti tyrimą buvusio patarėjo Michaelo Flynno, kaltinamo ryšiais su Rusija, atžvilgiu.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.04.13; 11:21

print