Noriu paklausti “Sąmokslo teorijos” vedėjo Arno Klevečkos


Sveiki, BTV televizijos vadovai, BTV televizijos žurnalistai, BTV televizijos žiūrovai. Norėčiau paklausti Jūsų štai kokio dalyko. Man patinka “Sąmokslo teorijos” žurnalisto Arno Klevečkos vedamos laidos. Jas žiūriu dažnai ir įdėmiai. Žiūrėdamas paskutiniąją A.Klevečkos laidą nutariau pareikšti savo nuomonę nurodytu telefonu – 1674. Tačiau negalėjau prisiskambinti. Surinkus numerį, autoatsakovas liepė parinkti dvigubą kažkokio pasirinkto atlikėjo ar dainininko numerį. Supratau paskambinęs visai ne tiems, kuriems norėjau paskambinti.

Po pertraukos pabandžiau dar kartą kartą skambinti BTV ekranuose nurodytu telefonu. Pasikartojo ta pati klaida. Todėl ir teiraujuosi, kodėl negalėjau paskambinti į “Sąmokslo teroriją”? Įvyko techninė klaida, skubėjimo įtakotas nesusipratimas ar tąsyk vis dėlto būta visai kitų priežasčių?

Tik laidos pabaigoje ekrane vietoje nurodyto numerio 1674 atsirado telefono numeris 1672. Taigi A.Klevečkos džiūgavimai dėl vertinimo rezultatų, man regis, tądien buvo keisti. Vienos nuomonės reiškėjai turėjo galimybę ją teikti visos laidos metu, kiti gi žiūrovai turėjo galimybę išsakyti savo nuomonę tik vieną ketvirtąją nuo viso laidos laiko. Smulkmena? Gal ir smulkmena. Bet vis tik būtų įdomu sužinoti, ar toks reiškinys kartosis ir per kitas “Sąmokslo teorijos” laidas.

Naudodamasis visuomenės aktualijų portalo Slaptai.lt suteikta tribūna norėčiau paraginti BTV televiziją išnagrinėti, mano įsitikinimu, ypač svarbią temą: kas vienija LKP – LDDP – LSDP ir Tėvynės Sąjungos – Krikščionių demokratų partijas? Kad buvę brazauskininkai – ne tos jėgos, už kurias turėtume balsuoti rinkimų metu, – bent jau man akivaizdu. Tačiau kuo toliau, tuo labiau nusiviliu ir konservatoriais. Jei visiškai atvirai, nebematau didelio skirtumo tarp šių dviejų tarsi ir diametrialiai priešingų politinių jėgų. Ir vieni, ir kiti rūpinasi išimtinai savo asmenine gerove, tuo tarpu valstybės interesai nustumiami į šoną, ignoruojami. 

Ši diskusija labai tiktų būtent “Sąmokslo teorijai”. Mat kyla vis rimtesnių įtarimų, jog mes, rinkėjai, balsavę už dešiniuosius, tiesiog apmulkinti: konservatoriai visai ne tie, kokiais dedasi. Jau vien dėl to, kad konservatoriai leidžia prorusiškoms, prokomunistinėms jėgoms ir toliau terorizuoti buvusius partizanus ir jų šeimų narius. Kaip galima gerbti politikus, kurie negerbia realių savo šalies gynėjų?

2009.12.30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *