Olandijoje atidaromas viešnamis su robotais – prostitutėmis


Amsterdamo valdžia ketina atidaryti mieste pirmą pasaulyje prostitučių – robotų viešnamį. Kaip praneša Olandijos žiniasklaida, robotizuotos kekšės bus absoliučiai panašios į žmones, beje, ne tik išvaizda – jos net sugebės minimaliai šnekučiuotis.

Jų skeletas pagamintas iš labai atsparių metalinių lydinių, o oda ir raumenys – iš elastinio silikono. Mechaninės meilės deivės galės dirbti po 24 valandas per parą. Be to, jų dėka pavyks išspręsti lytiniu būdu plintančių infekcijų problemą.

Praeitą mėnesį du mokslininkai iš Naujosios Zelandijos išpranašavo, kad iki 2050 m. prostitutės – robotai gali tapti įprastu dalyku. Futurologas Janas Jemanas ir seksologė Michel Mars mano, kad seksas su robotais ir jų legalizavimas žmonėms bus tik naudingas.

Mokslininkai nurodė, kad robotizuotos kekšės bus gaminamos iš antimikrobinio pluošto, ir tai panaikins galimybę plisti lytinėms infekcijoms. Be to, tokių meilės deivių klientai nesijaus nusikaltę savo partnerėms, – juk seksu su realiu žmogumi jie neužsiiminėjo.

Balandį taip pat sužinota, kad sukurtas pirmasis pasaulyje sekso robotas – tamsiaplaukė guminė lėlė vardu Rexxxy, galinti judėti kaip žmogus ir sugebanti šnekučiuotis. Lėlės kaina – nuo 7 iki 9 tūkst. dolerių.

Parengta pagal žurnalo “Ogoniok” pranešimus.

2012.05.27

print

Vienas komentaras

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *