Pakistane viešintys princas Williamas ir hercogienė Kate apsilankė klimato kaitos paveiktame kalnų regione


Princas Williamas ir hercogienė Kate trečiąją savo penkių dienų viešnagės Pakistane dieną aplankė klimato kaitos paveiktas kalnų bendruomenes. Atvykus į šiaurinį kalnų miestą Čitralį, porai buvo įteikti tradiciniai galvos apdangalai ir rūbai.
 
Karališkoji pora buvo supažindinta su klimato kaitos padariniais kalnų regionui Šiaurės Pakistane. Hindukušo kalnuose esantis Čitralio miestas ilgai buvo mėgstama užsienio ir vietos turistų kelionės vieta. Tačiau pastaraisiais metais dėl staigiai užeinančių potvynių tūkstančiai gyventojų paliko savo namus.
 
Pradžioje planuota, kad Williamas ir Kate trečiadienį lankysis rytiniame Lahorės mieste, tačiau saugumo sumetimais planas buvo pakeistas, pranešė Užsienio reikalų ministerija.
 
Karališkoji pora į Pakistaną atvyko pirmadienį. Šiuo vizitu norima prisidėti prie santykių tarp Didžiosios Britanijos ir Pakistano gerinimo.
 
Turint omenyje logistiką ir saugumą, tai yra iki šiol brangiausia poros kelionė, pranešė rūmai Londone. Jos saugumu rūpinasi per tūkstantis policininkų. Poros vaikai George‘as, Charlottė ir Louisas liko namuose.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.10.17; 06:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *