Panevėžietis bus teisiamas dėl bičiulio nužudymo


Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Ričardas Juozainis baigė ikiteisminį tyrimą ir nagrinėti į teismą perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 48 metų panevėžietis E. M. kaltinamas tyčia, itin žiauriai nužudęs savo draugą.

Manoma, kad bičiulis namo šeimininko rūstybės sulaukė, nes po išgertuvių nebepajėgė išeiti namo. 

Pernai spalį Panevėžyje, privataus namo kieme buvo rastas negyvas vyriškis su žaizdomis galvoje ir kitose kūno vietose. Netrukus paaiškėjo, kad tai gretimoje gatvėje gyvenęs 38 metų D. V.

Ikiteisminį tyrimą pradėję Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė namo, prie kurio buvo rastas negyvas žmogus, šeimininką E. M. Jis prisipažino bičiulį išvakarėse mušęs žarstekliu.  

E. M. teigimu, minėtas vyriškis vakare pas jį svečiavosi, jie abu girtavo. Kai E. M. pasiūlė svečiui eiti namo, šis dėl girtumo nebepaėjo, kelis kartus kambaryje krito. Tuomet namo šeimininkas supyko ir jį primušė žarstekliu, o vėliau ištempė į kiemą ir paliko. 

Kitą dieną E. M. pamatė, kad bičiulis guli kieme nebegyvas. Vyriškis į šulinį išmetė žarsteklį ir išsikvietė tėvus, o šie atvažiavę paskambino policijai ir medikams. 

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad nukentėjusysis mirė nuo galvos sužalojimų, o iš viso jam į įvairias kūno vietas buvo suduota maždaug 30 smūgių. Ant aukos rankų rasti sužalojimai leidžia įtarti, kad vyriškis jomis bandė dengtis nuo smūgių. 

Už tyčinį nužudymą LR Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Informaciją pateikė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė (Panevėžys).

2016.02.26; 08:35

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.