Parkuose nebegalima vaikščioti daugiau nei dviem asmenims


Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė pranešė, kad viešose vietose ir parkuose nebebus galima vaikščioti daugau nei dviem asmenims.
„Šiandien Vyriausybė priėmė labai svarbius sprendimus (…), Buvo atsižvelgta į eilę ministerijos siūlymų (…). Esminiai pokyčiai, kas palies visuomenę ir mūsų elgesį karantino metu, – viešose erdvėse ir parkuose nebus galima vaikščioti didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis“, – po Vyriausybės posėdžio sakė ministrė.
 
Jos teigimu, išimtis taikoma tėvams su vaikais.
 
„Taip pat turime laikytis atstumo, didesnio nei 2 metrai, ir bendrauti ne ilgiau kaip 15 minučių. Suprantame, kad koreguojame mūsų įpročius, (…) bet ir atstumai, ir laikas, ir mūsų buvimas drauge yra esminiai pokyčiai (…), kurie nulemia, ar koronavirusas plis toliau, ar jį suvaldysime“, – tikino R. Tamašunienė.
 
Taip pat ji informavo, kad visais savivaldybėms svarbiais klausimais reikės organizuoti nuotolinius posėdžius.
 
„Nusprendėme, kad vis dėlto visais savivaldybei rūpimais klausimais nuotolinius posėdžius reikės organizuoti, tik užtikrinti visų tarybos narių teises gauti laiku darbotvarkę, nutarimo projektus. Taip pat transliuoti savivaldybės internetiniame tinklapyje posėdžius, kad ir visuomenė žinotų, ką priima savivaldybė, kaip dirba tarybos nariai“, – sakė vidaus reikalų ministrė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.26; 03:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *