Pasikėsinta į Ukrainos prezidento padėjėjo gyvybę


Trečiadienį buvo pasikėsinta į Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vyriausiojo padėjėjo gyvybę, buvo apšaudytas jo automobilis, pranešė pareigūnai.
 
„Šiandien apie 10 val. ryto netoli Lesnikų kaimo buvo apšaudytas prezidento vyriausiojo padėjėjo Sergejaus Šefiro automobilis, – „Facebook“ tinkle pranešė šalies vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenka. – Į automobilį pataikė daugiau kaip 10 kulkų. Vairuotojas sunkiai sužeistas“.
 
Jis pridūrė, kad policija surengė specialią operaciją aplink sostinę Kijevą.
 
„Nenustatyti asmenys paleido apie 10 šūvių iš 7,62 kalibro automatinio ginklo”, – „Facebook“ tinkle pranešė Ukrainos generalinė prokurorė Iryna Venediktova.
 
Ji pridūrė, kad atliekamas tyrimas dėl „pasikėsinimo nužudyti“.
 
Oficialiuose pranešimuose nenurodoma, ar S. Šefiras buvo sužeistas, tačiau V. Zelenskio partijai „Liaudies tarnas“ atstovaujantis įstatymų leidėjas sakė, kad jam viskas gerai.
 
„Trumpai su juo kalbėjausi, viskas gerai, jis gyvas ir sveikas“, – Davydą Arachamiją citavo Rusijos naujienų agentūra „RIA Novosti“.
 
57 metų S. Šefiras gimė pramoniniame vidurio Ukrainos mieste Kryvyj Rihe.
 
Jis studijavo metalurgijos specialybę, tačiau dar būdamas studentas kartu su broliu Borisu pradėjo vaidinti populiarioje humoro laidoje KVN.
2003 metais kartu su broliu Borisu ir V. Zelenskiu, buvusiu komedijos aktoriumi, 2019 metais išrinktu prezidentu, įkūrė prodiuserinę kompaniją „Kvartal 95“.
 
S. Šefiras prodiusavo ir parašė scenarijų komediniam serialui „Liaudies tarnas“, kuriame V. Zelenskis vaidino mokytoją, tapusį prezidentu.
 
Živilė Aleškaitienė (AFP)
 
2021.09.22; 13:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *