“Pateikti durni klausimai”


Vidaus reikalų ministerijoje paskutinėmis 2011-ųjų metų dienomis buvo surengtas uždaras šventinis vakaras, į kurį verta atkreipti dėmesį.

Kaip pranešė BNS, gruodžio 28-ąją VRM teritorijoje 16 valandą surengta itin iškilminga apdovanojimų įteikimo ceremonija “Metų cvekai 2011”, kurioje dalyvavo ir Seimo nariai Inga ir Arūnas Valinskai. Arūno Valinsko vadovaujama Tautos prisikėlimo partija visai neseniai tapo LiCS dalimi.

Skelbime, kuris nebuvo dalijamas bet kam, buvo parašyta: “Jūsų laukia nominacijos ir juokas iki ašarų, sočios Kalėdų vaišės, Kalėdų senelis su dovanomis, dainos, šokiai, fejerverkai, laužas, naujametinė eglutė bei garsusis Ingos ir Arūno Valinskų kūrybinis duetas”.

Vidaus reikalų ministerijoje surengtame vakare dalyvavo ir liberalcentristų lyderis Algis Čaplikas. Užkluptas žurnalistų A.Čaplikas nepasimetė. Jo komentaras buvo maždaug toks: “Vyksta graži šventė, tai frakcijos dovana ministerijos darbuotojams. Nematau čia nieko blogo”.

O kai žurnalistai pasiteiravo apie finansinius šio renginio aspektus, tiksliau tariant, – kas padengė renginio išlaidas, Seimo pirmininkės pavaduotojas A.Čaplikas atrėžė: “pateikėte durnus klausimus”.

Beje, liaudies išmintis byloja priešingai: „kvailų klausimų nebūna, būna tik kvaili atsakymai”.

LNK nuotraukoje: Inga ir Arūnas Valinskai.

2011.12.31

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *