Didžiausias nevykėlis


Tautos prisikėlimo partijos (TPP) lyderis Arūnas Valinskas, pavadinęs prezidentės nuomonę “įžeistos bobos pozicija“, tvirtina nematantis pagrindo atsiprašyti. Jis, net dar kartą pabrėždamas, iššaukdamas ugnį į save, norįs pasakyti, kad iš tiesų karalius esąs nuogas.

Nenustebkite, šis begėdis dar 1999 metais buvo pripažintas didžiausiu Lietuvos nevykėliu. Tų metų balandžio 1 – 7 d. “Veido“ (Nr. 13) ir atsiversti nereikia: ant viršelio – nuoga estrados “žvaigždė“ Arūnas Valinskas, jo gėdą dengia višta, o po kaklu pakabintas Valstybės vėliavos spalvomis nudažytas bananas. Greta užrašas: “Didžiausi metų nevykėliai“. Ne tik anuometinis Valinsko įžūlus akibrokštas su numatoma išsprogdinti bomba, bet tokia pat jo veido išraiška bei išmonė nuogam fotografuotis, jo vidinę kultūrą bei “asmenybę“ ten, žinoma, atskleidžia pilnutinai. Įspūdis koktus, nes ir Trispalvė paniekinta.

Kai pasiekė žinia, kad pramogų verslo žvaigždūnas ne juokais kurpia politinį darinį – Tautos prisikėlimo partiją, – teko prisiminti, kaip politiniu nuliu žiniasklaidoje vertintas Artūras Paulauskas ėjo į politiką. Ir jam pasisekė… Laikosi (gal plūduriuoja) iki šiol. Kodėl gi nepabandyti didžiausiu nevykėliu ir šešiais nuliais įvardijamam Arūnui? Juk šeši nuliai, regis, šešis kart daugiau nei vienas nulis. Ir pasisekė: likimas lėmė net pabūti “vienu iš trijų“

Ne tik „Veidui“ Valinskas nuogas pozavo. Antai 2003 m. Žilvinui Žvaguliui ir jo žmonai Irenai Starošaitei priklausanti leidybinė kompanija, pasivadinusi „Zuzi records“, išleido lietuviškos muzikos rinkinį “Atšilo oras, pakilo noras“. Ant albumo viršelio puikuojasi nuotrauka, kurioje įamžintas Arūnas Valinskas Adomo kostiumu. Kas gali paneigti, kad nuotrauka talpinta ne nuogaliui paprašius?

Valinskas ne kartą garsėjo įvairiais skandalais. Vienas stambesniųjų įvyko 1999-aisiais. A. Valinskas buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Pramogų verslo veikėjas buvo nuteistas už tai, kad 1998 m. rudenį iš viešbučio „Šarūnas“ Vilniuje paskambino policijai ir pranešė melagingą žinią apie tariamą pastato užminavimą. Teismo sprendimu A.Valinskas buvo nubaustas 15 tūkst. litų bauda.

Ir štai, tituluotas didžiausiu nevykėliu, ne itin estetiškai nuogą kūną demonstruojantis viešai (ne kaip pozuotojas – dailininkams), nevengiantis skandalų, teismo teistas, A. Valinskas pasišovęs prikelti tautą, kurią pats iš televizijos ekrano penėjo civilizacijos atmatomis, drįsta kitus tepti kuo pats “kvep“. Dar daugiau: demonstruodamas savo vidinės kultūros absoliutų skurdą, dar taiko į kultūros ministro postą.

Nei šis, nei tas: “karalius“ – didžiausias nevykėlis, nuogas iš tikrųjų, o čirškauja tarsi žvirblis karštam karvės “medaunyke“! Ko tik nebūna…

Nuotraukoje: Seimo narys Arūnas Valinskas.

2010.04.30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.