Pietų Korėja nemano, kad Kim jong-unui atlikta operacija


Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas. EPA – ELTA nuotr.

Pietų Korėjos vyriausybė, anot žiniasklaidos, nemano, kad Šiaurės Korėjos vadovui Kim jong-unui buvo atlikta chirurginė operacija. Jis veikiausiai nebuvo operuotas, sekmadienį agentūrai „Yonhap“ sakė aukštas prezidentūros Seule atstovas.
 
Pietų Korėja, anot jo, mano, kad pranešimai apie sunkią Kim jong-uno ligą ir operaciją yra nepagrįstos spekuliacijos.
 
Šiaurės Korėjos televizija šeštadienį parodė reportažą apie šalies lyderio Kim Jong-uno dalyvavimą gegužės 1 d. įvykusioje Sunčono trąšų gamyklos atidarymo ceremonijoje. Tai buvo pirmieji kadrai nuo balandžio 11 d., kai Kim Jong-unas liovėsi rodytis viešumoje. Tada pasklido gandų, kad jis sunkiai serga. Oficialiose nuotraukose Kim jong-unas šypsojosi ir atrodė sveikas.
 
Gandai apie prastą Kim Jong-uno sveikatą ėmė sklisti po to, kai jis balandžio 15 d. nedalyvavo Šiaurės Korėjos įkūrėjo, savo senelio Kim Il-sungo gimimo metinių iškilmėse.
 
Portalas „Daily NK“ skelbė, kad Šiaurės Korėjos vadovui atlikta skubi širdies ir kraujagyslių sistemos operacija. JAV stotis CNN, remdamasi JAV vyriausybės pareigūnu, taip pat pranešė, kad Kim jong-uno būklė po operacijos yra labai bloga. Tačiau Pietų Korėja šią informaciją paneigė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.05.04; 08:11
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.