Planuojama E. Musko ir M. Zuckerbergo dvikova: milijardieriai apsikeitė kandžiomis replikomis


Dvikova iki pergalės. Vytauto Visocko nuotr.
Dvikova. Slaptai.lt (Vytautas Visockas) nuotr.

Vašingtonas, rugpjūčio 14 d. (AFP-ELTA). Konkuruojantys milijardieriai Markas Zuckerbergas ir Elonas Muskas sekmadienį internete dar kartą apsikeitė kandžiomis replikomis, kompanijos „Meta“ įkūrėjui pareiškus, kad platformos „X“ (buvusio tviterio) savininkas nerimtai vertina siūlomą jųdviejų dvikovą.
 
„Manau, kad visi galime sutikti, jog Elonas nėra rimtai nusiteikęs ir atėjo laikas judėti į priekį, – savo socialiniame tinkle „Threads“ parašė M. Zuckerbergas. – Aš pasiūliau realią datą… Elonas datos nepatvirtina ir tuomet sako, kad jam reikia operacijos, ir dabar prašo vietoj to mano namų kieme surengti bandomąjį raundą.“
 
E. Muskas į tai sureagavo greitai ir nuosavoje platformoje „X“ pareiškė: „Zuck’as yra bailys.“ Bendrovės „Tesla“ vadovas tvirtino, kad pirmadienį vyks į Silicio slėnį. „Nekantrauju rytoj pasibelsti į jo duris“, – sakė E. Muskas.
 
Abu milijardieriai pastaruoju metu socialiniuose tinkluose vis kalba apie galimą labdaringą tarpusavio dvikovą. E. Muskas penktadienį nurodė, kad rungtynės įvyks Italijoje, vietos valdžios institucijoms patvirtinus žinią apie planus suorganizuoti „labdaros renginį“. „Kalbėjausi su Italijos premjere ir kultūros ministru, – rašė E. Muskas. – Jie sutiko dėl įspūdingos vietos.“
 
Markas Zuckerbergas. EPA-ELTA nuotr.

M. Zuckerbergas į tai sureagavo paskelbdamas nuotrauką, kurioje jis nevilkėdamas marškinėlių ringe prispaudžia savo oponentą. Kovos menų entuziastas sakė: „Man labai patinka šis sportas ir esu pasirengęs kautis nuo tada, kai Elonas metė man iššūkį.“ Nepaisant to, M. Zuckerbergas pabrėžė, kad E. Muskas nėra sutikęs dėl realios datos.
Elonas Muskas. EPA – ELTA nuotr.
 
Italijos kultūros ministras Gennaro Sangiuliano patvirtino, kad kalbėjosi su E. Musku apie galimybę surengti labdaros renginį, tačiau nurodė, kad bet kokios rungtynės nebus organizuojamos Romoje. Pasak ministro, toks renginys padėtų surinkti milijoninę sumą, kuri būtų paaukota dviem svarbioms Italijos vaikų ligoninėms.
 
E. Muskas ir M. Zuckerbergas tapo tiesioginiais konkurentais, kai liepos pradžioje startavo į „Twitter“ panaši kompanijos „Meta“ platforma „Threads“.
 
E. Muskas penktadienį pareiškė, kad jam gali būti reikalinga nesudėtinga peties operacija. „Atsigavimas truks tik kelis mėnesius“, – tvirtino verslininkas.
 
Lina Linkevičiūtė (AFP)
 
2023.08.15; 06:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *