Po V. Uspaskicho pasitraukimo lyderiu išrinktas V. Fiodorovas


Viktoras Fiodorovas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Viktorui Uspaskicho atsistatydinus iš Darbo partijos pirmininko pareigų, laikinuoju „darbiečių“ lyderiu tapo Viktoras Fiodorovas. Šiuo metu „darbiečių“ frakcijai vadovaujantis politikas pažymi, kad sprendimas buvo priimtas bendru sutarimu.
 
ELTA primena, kad antradienį V. Uspaskichas pranešė apie atsistatydinimą iš Darbo partijos pirmininko pareigų.
 
Viktoras Uspaskich. Slaptai.lt nuotr.

„Atsistatydinu iš Darbo partijos pirmininko posto ir tuo užbaigiu savo, kaip aktyvaus politiko, gyvenimą. (…) Norėjau tai padaryti kitu laiku, bet gyvenimas ir aplinkybės vis koreguoja planus, verčia atidėlioti sprendimus, kurti naujus planus, tačiau šiandien būtent ta diena, kai sprendimą reikia daryti čia ir dabar, kad suteiktume partijai naują impulsą, naujų idėjų, jaunatviškumą“, – pranešė V. Uspaskichas.
 
Jis linki, kad partija nenukryptų nuo fundamentalių vertybių, paremtų gamtos dėsniais ir propaguotų „vienintelę religiją – absoliučią, besąlyginę meilę žmonėms, žmogaus prigimtinei laisvei ir teisei, nepaisant jo tautybės, tikėjimo, politinių pažiūrų ir socialinės padėties. Skleistų meilę viskam, kas gyva, visoms gyvoms būtybėms, puoselėtų, kilnintų savo žemę“.
 
„Darbietis“ Andrius Mazuronis teigė, kad visai frakcijai V. Uspaskicho pasitraukimas iš Darbo partijos pirmininko pareigų buvo netikėtas.
 
Rugilė Augustaitytė (ELTA)
 
2022.06.15; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *