Pranešimas apie sprogmenį Vilniaus „Akropolyje“ nepasitvirtino


Po atsakingų institucijų patvirtinimų, kad Vilniaus „Akropolis“ yra saugus, po pusvalandžio trukusios evakuacijos prekybos centras atnaujino darbą – toliau įprastai dirba visos parduotuvės.
 
Sulaukus informacijos apie galimai paslėptus sprogmenis Vilniaus „Akropolyje“, vykdant policijos nurodymus, nedelsiant buvo evakuotas visas prekybos ir pramogų centras. Policijos pareigūnams nuodugniai ir atidžiai apžiūrėjus rastą įtartiną krepšį, paaiškėjo, kad krepšyje – sprogmenų nerasta, o pranešimas – melagingas, sakoma pranešime.
 
„Atsiprašome mūsų darbuotojų ir pirkėjų už nesklandumus, tačiau pirkėjų ir darbuotojų saugumas mums yra svarbiausias prioritetas. Kilus bet kokioms potencialioms išorinėms grėsmėms, operatyviai ir aktyviai bendradarbiaujame su policijos ir kitų teisėsaugos institucijų pareigūnais, nedelsiant įgyvendindami institucijų sprendimus bei rekomendacijas, reikalingas „Akropolio“ darbuotojų bei klientų saugumui užtikrinti“, – sakoma išplatintame „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino komentare.
 
Valentina Gudienė (ELTA)
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.