Pranešta apie galėjusias „katastrofiškai“ pasibaigti princo Harry ir Meghan automobilio gaudynes


Princas Harry‘is su žmona Meghan. EPA-ELTA nuotr.

Niujorkas, gegužės 17 d. (AFP-ELTA). Princas Harry su žmona Meghan Markle Niujorke pakliuvo į „bemaž katastrofiškas automobilio gaudynes“, kai juos vijosi paparacai, trečiadienį pranešė poros atstovas.
 
Incidentas įvyko antradienio vakarą po Niujorke vykusios apdovanojimų ceremonijos, kurioje dalyvavo 38 metų Harry ir 41 metų Meghan.
 
Transporto priemonėje kartu su jais buvo Meghan motina Doria Ragland, sakoma naujienų agentūrai AFP atsiųstame poros atstovo elektroniniame laiške.
 
„Praėjusį vakarą Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė bei ponia Ragland pakliuvo į beveik katastrofiškas automobilio gaudynes, užklupti būrio labai agresyvių paparacų. Šis negailestingas persekiojimas, trukęs daugiau nei dvi valandas, vos nesibaigė susidūrimu su kitais keliu važiavusiais vairuotojais, pėsčiaisiais ir dviem Niujorko policijos pareigūnais“, – sakoma atstovo pranešime.
 
Porai artimas šaltinis sakė, kad Meghan ir Harry persekiojo maždaug šešios transporto priemonės užtemdytais langais, jose buvę „nežinomi žmonės vairavo beatodairiškai ir kėlė pavojų palydai bei visiems aplinkiniams“. „Persekiojimas galėjo baigtis mirtimi“, – pridūrė šaltinis.
 
Harry santykiai su žiniasklaida nuo seno komplikuoti. Jis kaltina spaudos atstovus dėl savo motinos princesės Dianos žūties per automobilio avariją 1997 m. Paryžiuje, kai ją persekiojo paparacai.
 
Harry ir Meghan atsisakė karališkųjų pareigų 2020 m. pradžioje ir persikėlė iš Didžiosios Britanijos į JAV, iš dalies dėl nepaliaujamo žiniasklaidos dėmesio.
 
Niujorko policijos departamento atstovas iš karto neatsakė į prašymą pakomentuoti.
 
Harry ir Meghan dalyvavo „Ms. Foundation for Women“ ceremonijoje, per kurią Meghan buvo įteiktas apdovanojimas.
 
Viljama Sudikienė (AFP)
 
2023.05.18; 07:04
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *