Prasidėjo parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ dalyvių registracija


Maisto produktai. Slaptai.lt nuotr.

Net 60 procentų iš beveik 300 pernai tradicinėje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ dalyvavusių įmonių jau pateikė paraiškas artėjančiam 2020 metų renginiui. Viliamasi, kad nauja koronaviruso banga neprivers atidėti spalio 9–11 dienomis numatomos datos.
 
Anot vieno iš parodos rengėjų – Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidento bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos vadovo Jono Guzavičiaus, 12 metų populiarumą išlaikanti paroda yra žinoma visuomenėje bei pelniusi dalyvių pasitikėjimą.
 
„Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Jos devizas ypač aktualus šiemet, kai pandemija apribojo daugelį ryšių tarp šalių, kai su kiekviena karantino diena auga ir ekonominiai šalies nuostoliai. Tad iš tikrųjų dabar kiekvienam Lietuvos pirkėjui renkantis prekę, pirmenybę reikėtų skirti savajai, lietuviškai. Kad greičiau atsigautų šalies verslai ir gamintojai“, – sakė Eltai J. Guzavičius.
 
Turėdamas vilčių, kad karantinas rudenį jau nebedraus masinių renginių uždarose patalpose, UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su partneriais – Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija bei Lietuvos pramonininkų konfederacija – kviečia įmones registruotis į šią parodą. Dalyvių paraiškų laukiama iki 2020 m. rugsėjo 10 d.
Maisto prekės. Slaptai.lt nuotr.
 
Parodos rengėjai tikisi, kad jau tradicinis renginys vėl stebins lankytojus maisto produktų, gėrimų degustacijomis, kosmetikos, buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei sprendimais būstui ir interjerui. Geriausių parodoje pristatytų gaminių bei jų gamintojų lauks apdovanojimai – aukso medaliai bei diplomai.
 
ELTA primena, kad produktai renkami iš anksto paskelbtame konkurse, kurio metu kompetentingos komisijos vertina kiekvienai konkurso kategorijai pateiktus eksponatus. Nugalėtojai apdovanojami renginio atidarymo ceremonijoje, plačiai populiarinami, o gaminiai demonstruojami parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ laureatų vitrinoje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.05.17; 07:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.