Princai Williamas ir Harry’is pagerbė mirusį senelį princą Philipą


Princas Philipas. EPA-ELTA nuotr.

Kembridžo ir Sasekso kunigaikščiai, princai Williamas ir Harry’is, pagerbė praėjusią savaitę mirusį savo senelį – Edinburgo hercogą, princą Philipą, praneša BBC.
 
Atskirai paskelbtuose pranešimuose princas Williamas apibūdino senelį kaip „ypatingą žmogų“, o princas Harry’is teigė, kad senelis buvo „tarnybos, garbės ir puikaus humoro žmogus“.
 
„Pasiilgsiu senelio, tačiau žinau, kad jis norėtų, jog mes tęstume darbą“, – teigė Williamas.
 
„Mano senelio gyvenimo šimtmetį apibrėžė tarnyba – jo šaliai ir Tautų Sandraugai, žmonai ir karalienei, ir mūsų šeimai“, – rašė princas Williamas.
 
Princas Harry’is, pagerbdamas senelį, savo ruožtu rašė: „Jis buvo visiškai savimi, tikrai aštraus proto ir dėl savo žavesio galėjo išlaikyti bet kurio kambario dėmesį, ir taip pat dėlto, kad niekada nežinojai, ką jis gali pasakyti toliau.“
 
Harry’io teigimu, jo senelis bus prisimenamas kaip tarnybai atsidavęs žmogus, princas ir hercogas, bet jo atmintyje jis išliks kaip barbekiu ir geraširdiškų pajuokavimų meistras.
 
Princas Philipas mirė praėjusį penktadienį Vindzoro pilyje, sulaukęs 99 metų amžiaus. Iškilmingos karališkos laidotuvės, kurias transliuos televizija, vyks Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje balandžio 17 d.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.04.13; 04:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *