Respublikonų partija oficialiai paskelbė D. Trumpą esant jų kandidatą JAV prezidento rinkimuose


Donaldas Trampas. EPA – ELTA nuotr.

JAV Respublikonų partija oficialiai paskelbė dabartinį JAV prezidentą Donaldą Trumpą kandidatu į prezidentus antrai kadencijai. D. Trumpas kandidatu paskelbtas per partijos suvažiavimą Šiaurės Karolinos valstijos Šarlotės mieste.
 
D. Trumpas susilaukė didžiulio respublikonų delegatų iš visos šalies palaikymo ir surinko reikiamus 1 276 balsus.
 
Atvykęs į suvažiavimą, kaip ir anksčiau, prisiminė buvusį JAV prezidentą Baracką Obamą.
 
„Turime laimėti, tai yra patys svarbiausi rinkimai mūsų šalies istorijoje. Mūsų šalys gali nueiti siaubinga, siaubinga linkme arba dar puikesne kryptimi. Mes buvome labai susiskaldę vadovaujant prezidentui B. Obamai“, – sakė D. Trumpas.
 
Jis taip pat, kaip įprastai, gyrėsi dėl aukštumas pasiekusių akcijų kainų ir tvirtino, kad jo oponentas rinkimuose Joe Bidenas įvestų visuotinį karantiną JAV, kad suvaldytų koronaviruso protrūkį.
 
D. Trumpas, be to, apkaltino Demokratų partiją siekiant „pavogti rinkimus“ iš jo paties ir respublikonų.
 
„Jie bando pavogti rinkimus iš respublikonų. Vienintelis būdas, kaip jie gali paimti šiuos rinkimus iš mūsų – suklastoti rinkimai. Mes nugalėsime šiuose rinkimuose“, – atvykęs į Respublikonų partijos suvažiavimą pareiškė D. Trumpas.
 
Tuo tarpu viceprezidentas Mike’as Pence’as ragino amerikiečius balsuoti už D. Trumpą.
 
„Mes perrinksime prezidentą Donaldą Trumpą dar ketveriems metams ir su jūsų parama ir Dievo pagalba mes vėl padarysime Ameriką didžią, dar kartą“, – sakė M. Pence’as, pabrėždamas, esą „ant balsalapio“ pastatyta šalies ekonomika, tvarka ir teisingumas.
 
JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 d. Juose susigrums demokratų kandidatas, buvęs viceprezidentas J. Bidenas ir respublikonų kandidatas, dabartinis prezidentas D. Trumpas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.08.25; 05:20
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *