Rinkimai prasideda „bolševikiniu“ buldozeriu


Ir vėl „bolševikinis“ buldozeris važiuoja, traiškydamas demokratiją Lietuvoje. 2012-08-30 dieną vyko 66 rinkimų apygardos (Kauno kaimiškosios) posėdis.

Pirmininkaujant Audronei Bendokienei, kurią delegavo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, jos pavaduotoja Vida Jankauskienė deleguota Lietuvos socialdemokratų partijos.

Vienas iš svarbiausių klausimų buvo apylinkių komisijų pirmininkų tvirtinimas. Tai vienos iš svarbiausių pareigybių rinkimuose, nuo kurių priklauso, ar bus demokratija, ar jos nebus Lietuvoje. Pasekmės – daugiau nei liūdnos. Iš 26 rinkimų apylinkių net 19 „pasidalino“ Lietuvos socialdemokratų ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos, kitoms palikdamos vos devynias apylinkes.

Tai toks pats santykis, kaip ir praėjusiuose Savivaldybių tarybų rinkimuose 2011 metais. Mūsų partija “Liberalų ir centro sąjunga” norėjo ir galėjo turėti bent 6-7 apylinkių komisijų pirmininkus, tačiau buvo duotos vos trys vietos.

Siūlėme kompetentingus, išsilavinimą ir patirtį turinčius žmones, kurie dirbo jau ne vienuose rinkimuose. Bet vis tiek daugumą turinti apygardos komisija pervažiavo per demokratiją ir mūsų norus. Ir kas po to?

Lygiai taip pat elgiamasi ir su valstybe, kai paisoma tik „didžiųjų“ partijų norų ir pageidavimų, kai paminamos mažų mergaičių teisės, kai paminamos tautinių, religinių ar seksualinių mažumų teisės. Tai tokia ir demokratija Lietuvoje, kai neįsiklausoma į žmogaus – Lietuvos piliečio – norus ir lūkesčius. Dalyvauju  šiuose rinkimuose, nes vis dar tikiu, kad Lietuvoje galima turėti demokratišką Lietuvos valstybę.

Dar net neprasidėjus rinkimams matome dviejų didžiųjų Lietuvos partijų norą uzurpuoti valdžią ir sprendimus Lietuvoje, taip ir murkdomės 22 nepriklausomybės metus ieškodami trečiojo kelio.

Apie pažeidimus, netvarką, abejingumą ir aroganciją galite paskaityti mano straipsnyje, kuris yra portale: www.slaptai.lt ir LICS Kauno raj.Facebook‘e, bei buvo publikuotas 2011 metų kovo mėn. Kauno rajono laikraštyje „Naujos Tėviškės Žinios“.

Taigi Lietuvoje niekas nesikeičia. Lietuvos piliečiai – kelkitės, keiskite Lietuvą, kol dar yra vilties ir noro.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: straipsnio autorius Arūnas Stašaitis.

2012.09.14

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *