Roterdame nušauti du žmonės


Roterdame nušauti du žmonės. EPA-ELTA nuotr.

Roterdamas, rugsėjo 28 d. (dpa-AFP-ELTA). Per šaudynes Nyderlandų Roterdamo uostamiestyje, policijos duomenimis, žuvo du žmonės. Dar vienas asmuo sunkiai sužeistas, ketvirtadienį pranešė policija.
 
Šūviai aidėjo ligoninėje ir viename bute. „Abu šaudymo incidentai Roterdame pareikalavo žuvusiųjų, – tinkle X teigė policija. – Pradžioje informuosime šeimas ir artimuosius, o vėliau suteiksime daugiau informacijos“.
 
Užpuolikas pradžioje paleido šūvius viename bute ir nušovė 39 metų moterį. Jos 14 metų duktė buvo sunkiai sužalota. Po to šaulys įsiveržė į netoliese esančią universitetinę kliniką ir čia nušovė 46-erių docentą. Abiejose vietose sukelti gaisrai, ugniagesiams pavyko juos užgesinti. Užpuolikas sulaikytas.
 
Specialiosios policijos pajėgos šturmavo „Erasmus“ ligoninę, kurioje užsibarikadavo šaulys. Įrašuose iš įvykio vietos buvo matyti, kaip žmonės plūsta iš klinikos, o policininkai su apsauginiais rūbai bėga į kliniką. Ligoninės darbuotojai baltais chalatais pacientus neštuvais ir neįgaliųjų vežimėliais gabeno į saugią vietą.
Roterdamas. Incidento metu nušauti du žmonės. EPA – ELTA foto
 
Policijos duomenimis, užpuolikas vilkėjo „kovinius rūbus“. Jis esą aukštas, juodais plaukais, buvo su kuprine. Anot naujienų agentūros ANP, kuri remiasi policija, vyras yra 32 metų amžiaus. Jo motyvai kol kas nežinomi.
 
Medicinos studentas stočiai „RTL News“ pasakojo, kad pradžioje ketvirtajame klinikos aukšte pasigirdo keturi ar penki šūviai. Tada į klinikos auditorijos patalpą buvo sviestas padegamasis užtaisas. „Buvo daug panikos ir riksmo“, – sakė kitas liudininkas. Roterdame vis pasitaiko ginkluoto smurto, kuris dažniausiai susijęs su narkotikų prekyba.
 
Rasa Strimaitytė (ELTA)
 
2023.09.29; 00:01
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *