Rusijos pajėgos smogė Ukrainos karinės technikos gamyklai Kyjive


Sprogimas. Slaptai.lt nuotr.

Kyjivas, balandžio 16 d. (AFP-ELTA). Ankstyvą šeštadienio rytą Ukrainos sostinėje Kyjive buvo smogta karinės technikos gamyklai, pranešė AFP žurnalistas. Vos diena anksčiau Rusijos pajėgos bombardavo už miesto esantį raketų gamybos cechą.
 
Kyjivo meras Vitalijus Klyčko socialinėje žiniasklaidoje paskelbė, kad sprogimai įvyko miesto Darnytskio rajone. Iš ten kilo dūmai, jame dirbo gausios gelbėtojų ir medikų pajėgos.
 
V. Klyčko „Telegram“ kanale rašė, kad duomenys apie nukentėjusius asmenis dar tikslinami, ir prašė miesto gyventojų „neignoruoti oro pavojaus sirenų“. Taip pat jis perspėjo išvykusius žmones kol kas negrįžti į miestą ir pasilikti saugesnėse vietose.
 
Pasak unian.net, ekspertai prognozuoja, kad gali suintensyvėti raketų smūgiai į Kyjivo centrą. Tokiu būdu rusų pajėgos esą gali keršyti už raketinio kreiserio „Moskva“ sunaikinimą.
 
Rusijos gynybos ministerija šeštadienį pranešė, kad jos pajėgos smogė karinės technikos gamyklai Kijeve. „Didelio tikslumo ilgojo nuotolio iš oro paleisti ginklai sunaikino ginkluotės gamyklos Kyjive gamybinius pastatus“, – sakoma ministerijos pranešime „Telegram“.
 
Živilė Aleškaitienė (AFP)
 
2022.04.17; 08:35
print