Rusijos raketo krito Černihive


Rusijos raketos smūgio Černihive aukų skaičius išaugo iki 7. EPA-ELTA nuotr.

Kyjivas, rugpjūčio 19 d. (ELTA). Šeštadienį Rusija paleido raketą į Černihivo miestą, už 150 km į šiaurę nuo Ukrainos sostinės Kyjivo. Per sprogimą žuvusių žmonių skaičius išaugo nuo 5 iki 7, tarp jų yra ir vaikų, praneša naujienų portalas „rbc.ua“.
 
Nors seniau pranešta apie 37 sužeistuosius, tačiau Ukrainos vidaus reikalų ministras Ihoris Klymenko patikslino, kad sprogimo metu sužalota 90 žmonių, tarp jų 12 vaikų ir 10 teisėsaugininkų. 25 žmonės buvo nugabenti į ligoninę.
 
Naujienų portalas „Unian“ praneša, kad Rusijos taikiniu tapo bepiločių skraidyklių paroda Černihivo dramos teatre, kur susirinko daug civilių.
Černihivas – po Rusijos raketų atakos. EPA-ELTA nuotr.
 
Apie planuojamą parodą buvo skelbta prieš kelias dienas, bet tiksli renginio vieta saugumo sumetimais atskleista iki jo likus tik 4 valandoms ir tik registruotiems, ir patikrintiems asmenims.
 
Labdaros fondo „Dignitas Fund“ atstovė Marija Berlinskaja sakė, kad renginys buvo suderintas su regiono administracija, o panašios parodos be incidentų anksčiau surengtos Kyjive, Lvive, Dniepre ir Charkive.
 
Tačiau Černihivo miesto taryba teigia, kad su ja renginio organizavimas nebuvo derinamas ir jokių leidimų ji neišdavė.
 
Karolis Broga (ELTA)
 
2023.08.20; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *