Seimo komanda dalyvaus tradiciniame Vilniaus maratone


Sekmadienį vyksiančiame tradiciniame „Danske Bank Vilniaus maratone“ startuos ir Seimo komanda. Lietuvos parlamentas pakvietė bėgikus entuziastus iš valstybės institucijų ir ambasadų kovoti dėl Seimo taurės, kuri bus įteikta gausiausią komandą subūrusiai institucijai. Dėl specialaus apdovanojimo šiemet kovos suburtos Seimo, Krašto apsaugos, Teisingumo, Finansų, Ekonomikos ir inovacijų ministerijų, Lietuvos banko, Vilniaus miesto savivaldybės, Viešosios politikos ir vadybos instituto komandos.
 
Renginio apdovanojimų ceremonijoje maratono nugalėtojams sveikinimo žodį tars ir Seimo taurę įteiks Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas.
 
Didžiausiame bėgimo renginyje Lietuvoje Seimas dalyvauja nuo 2011 m. Prie starto linijos išsirikiuos parlamentarai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai – daugiau nei 45 Seimo komandos dalyviai.
 
Sekmadienį Katedros aikštėje įsikurs renginio miestelis, kuriame startuos, finišuos ir bus apdovanoti bėgikai, vyks kiti pramoginiai ir sportiniai renginiai šeimai. Maratono dalyviai ir svečiai laukiami Seimo palapinėje – čia jų lauks žinių viktorina ir įvairūs prizai.
 
Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas: dalyvauja dviračių, bėgimo maratonuose, krepšinio, šachmatų turnyruose ir kituose sporto renginiuose.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.09.08; 09:00
 
print