Šiemet „Misija Sibiras“ sieks dar daugiau veiklų nukreipti į visuomenę Lietuvoje


Misija Sibiras – 2016. Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

Artėjant Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, penktadienį kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko ir projekto „Misija Sibiras“ vadovės Aistės Eidukaitytės susitikime aptartos tolesnės projekto perspektyvos bendradarbiaujant su Kultūros ministerija.
 
Šiemet „Misija Sibiras“ mini 15-uosius veiklos metus.
 
Pagal pranešimą, susitikime taip pat kalbėta apie projekto „Misija Sibiras“ nuo 2016 m. birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, vykdomą tremtinių ir politinių kalinių vardų ir likimų skaitymo akciją „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurią kasmet palaiko Kultūros ministerija. Pasak A. Eidukaitytės, šiemet siekiama, kad renginys apimtų visą Lietuvą.
 
Šiemet „Misija Sibiras“ sieks dar daugiau veiklų nukreipti į visuomenę Lietuvoje išlaikant ir daugiausiai visuomenės dėmesio sulaukiančias veiklas: ekspediciją į lietuvių tremties bei kalinimo vietas, keliones po mokyklas, vietos ir pasaulio lietuvių bendruomenes, įmones.
 
Pernai liepos pabaigoje Kultūros ministerijoje viešėjo devyni projekto „Misija Sibiras“ dalyviai, kurie su ministerijos bendruomene pasidalijo šviežiausiais įspūdžiais ir labiausiai įsimintinomis istorijomis iš ekspedicijos Kazachstane.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.01.11; 03:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.