Slaptoji Maskvos agentė imasi drabužių dizainerės amato?


Aktualijų portalas Slaptai.lt atidžiai seka, kaip klostosi Vakaruose demaskuotos rusų šnipės – nelegalės Anos Čapman gyvenimas tėvynėje Rusijoje. Kodėl mums tai atrodo svarbu? Rusijos slaptosios tarnybos nepaliko susimovusios agentės likimo valiai. A.Čapman prastumta į prestižines pareigas bankuose, televizijose. Ypač tendencinga A.Čapman vedama laida „Tainy mira“. Todėl ir knieti suvokti, kokius žaidimus su A.Čapman tebežaidžia Rusijos slaptųjų tarnybų analitikai.

Šiandien prisimename Vakarų spaudoje pasirodžiusias publikacijas apie A.Čapman kaip drabužių modelininkę. Kam prireikė buvusiai šnipei šios profesijos?

XXX

Vakarų laikraščiai išstudijavo drabužių kolekciją, kurią pristatė Anna Chapman, buvusi FSB agentė. Mados apžvalgininkai pataria jai kurti kostiumus griežto elegantiško stiliaus, kurie žiūrovams asocijuojasi su madingomis šnipėmis iš tokio tipo serialų kaip „Svetimas tarp savų“ ir „Skandalas“.

„Šnipė, kuri mane aprengė: Anna Chapman, anksčiau Rusijos agentė, pristatė savo madingų drabužių kolekciją“ – tokia antraštė laikraštyje Daily Mail. Demonstracija vyko Turkijoje, Antalijos kurorte, praneša žurnalistas Willas Stewartas.

„Pasak „Fondservisbank“, jos pagrindinės darbovietės, atstovo, žavioji Maskvos slaptoji agentė pati pasamdė talentingus jaunus dizainerius iš Rusijos mados koledžų“, – sakoma straipsnyje. Į kolekciją kartu su kitkuo įtrauktos „moteriškos rankinės, primenančios radikalių pažiūrų garsių rusų rašytojų knygas“, – rašo Stewart, tarp jų ir Gerceno „Kas kaltas?“

„Anksčiau buvo pranešta, kad Chapman susidomėjo naujo dizaino uniformos Rusijos kosmonautams idėja, bet projektas taip ir nebuvo įgyvendintas“, – rašo laikraštis.

Laikraštis taip pat spausdina mados apžvalgininkės Misty White Sidell nuomonę: „Šnipės sukurto mados ženklo koncepcija – tai kažkas intriguojančio, bet Annos Chapman modeliams trūksta vaizduotės, o sukonstruoti jie prastai“. Fotografijose, patekusiose laikraščio žinion, apžvalgininkė pastebi „rimtas siuvimo problemas, taip pat ir nelygius kraštelius bei kreivas siūles“.

Laikraštis taip pat pataria Chapman: „Jeigu ji norėtų, kad originali drabužių kolekcija padarytų įspūdį, kad į ją norėtųsi žiūrėti, tai sukurtų kostiumus griežto elegantiško stiliaus, kuris žiūrovams asocijuojasi su madingomis šnipėmis iš tokio tipo serialų, kaip „Svetimas tarp savų“ ir „Skandalas“.

Ši Chapman kolekcija panaši į „Disnėjaus princesių“ iš Helovino kostiumus, skirtus tiems, kas nesiskiria su Biblija“, – mano apžvalgininkas.

„Žavioji rusų šnipė dabar aprengs jus „ramiam kaimui“ – skelbia žurnalo Foreign Policy tinklaraščio The Passport antraštė. Žurnalistė Hanna Kozlowska mano: „Sprendžiant iš jos asmeninio skonio, reikia tikėtis, kad Annos Chapman mados etiketė ženklins gausybę odinių aptempiančių suknelių ir dekoltuotų drabužių“.

Kozlowska nematė kolekcijos fotografijų, bet cituoja banko, kuriame dirba Chapman, atstovą: ji norėjo sukurti drabužius, kuriuos būtų galima dėvėti „visur, nuo didmiesčio iki ramaus kaimo“.

„Chapman – ne šiaip šnipė, kuri pasidarė seks-bomba. Dabar ji posėdžiauja vieno Rusijos banko valdyboje ir nepasitrauks iš savo darbo, kai įžengs į mados pasaulį, – stengiasi apsidrausti“, – sakoma straipsnyje. Kai šnipė, kurią demaskavo FTB, ji gana sėkmingai grįžo prie aktyvios veiklos.

„Kai ji pradės valdyti podiumą, tikėkime, kad jai kai kas pasiseks ir visa, ką išmoko FSB, nenueis veltui“, – baigia autorė.

Nuotraukoje: buvusi Rusijos šnipė Ana Čapman imasi modelininkės amato.

2014.01.28; 04:55

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *