Stumia į barbarų laikus


Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė postringavo, kad mes, lietuviai, priešindamiesi homoseksualių santykių propagavimui, ritamės į viduramžių laikus. Iškart „mokytojai“ dera atsakyti, kad homoseksualių santykių propagavimas veda į barbarų laikus; komunistinės ideologijos „šviesoje“ niekinti viduramžių moralines vertybes, regis, ją bus paskatinęs „mokslinis komunizmas“.

Romos imperija subyrėjo vien dėl to, kad patricijai, kūrę tą darinį iš dyko buvimo intrigomis, pastoviu lėbavimu ir sekso žaidimais su berniukais, nusirito iki moralinio išsigimimo. Nors kuriant imperiją būta daug optimizmo ir kūrybinių galių, dėl moralinio išsigimimo imperija patyrė griūtį. Panaši lemtis ištiko ir barbaro Aleksandro Makedoniečio galybę, kai karuose susidūrė su persų, armėnų ir kitų tautų kultūromis ir jų moralinėmis vertybėmis.

Europos barbarų šalys atsigavo tik pradėjus skverbtis krikščioniškajai moralei, renesanso filosofijai, katalikybei, vėliau – protestantizmui. Kūrėsi tautinės valstybės, drauge kūrėsi tautinė moralė, tradicijos, papročiai. Riterių ordinai ir vienuolijos tapo garbės, orumo ir moralės ugdytojais, ką liudija anuometiniai aukštos moralės literatūros ir meno kūriniai.

Drauge su technine revoliucija, prasidėjusia praėjusio šimtmečio trečiame dešimtmetyje, kasdienis gyvenimas lengvėjo, duonai kasdieninei nebereikėjo daug prakaito lieti, o Europa nuo krikščioniškosios moralės pradėjo trauktis, ji, kaip tie Romos patricijai, panūdo mėgautis nedorais reginiais, nedorais žaidimais. Taigi ne į viduramžius Europa ritasi, o į išprotėjimui prilygstančius barbarų laikus. Ten link homoseksualių santykių propagavimo šalininkė M. A. Pavilionienė norėtų stumti ir Lietuvą.

Iš tikrųjų, nepritardami ir priešindamiesi įvairioms gėjų akcijoms, mes išliekame dorovinga tautine valstybe, nepažeidžiančia tų kitokių mažumų teisių, drauge giname jaunimą nuo moralinio pakrikimo, nuo Europos barbarų propagandos ir nuo mokslinio komunizmo sutrikdytos mąstysenos „mokytojų“.

Nepranašauju, kad Europą ištiks Romos imperijos likimas, tačiau taip atsitikus, mūsų tautinė valstybė, tik tvirtai stovėdama ant aukštos moralės pamatų, galės būti pavyzdžiu Europos atgimimui. Istorija liudija, kad Lietuva apgynė Europą nuo mongolų  totorių sunaikinimo, o per sovietinės imperijos griūtį gelbėjo Rusiją nuo visiškos pražūties; žinotina, kad mažos tautos ir jų valstybės nėra taip silpnos, kaip mažos, o didelės nėra taip galingos, kaip didelės.

Taigi, Zauerveino žodžiais tariant, drūtai laikyk, drūtai stovėkie, lietuviškoji giminė!

Nuotraukoje: Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė.

2010.11.26

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *