Su Naujaisiais metais, mieli Slaptai.lt skaitytojai !


Štai ir sulaukėme Naujųjų metų. Slaptai.lt redakcija nuoširdžiai sveikina savo gerbėjus su Naujaisiais, 2014-aisiais, metais. Visiems savo skaitytojams linkime darbščių, prasmingų, gražių Arklio metų.

O savo bendradarbiams, komentatoriams, analitikams, pagalbininkams, fotografams, filmuotojams ir vertėjams dėkojame už straipsnius, patarimus, pastabas.

Portalo skaitliukas byloja, jog turime gausų, ištikimą, be kita ko, nuolat gausėjantį skaitytojų būrį. Skaitytojus registruojantis skaitliukas taip pat skelbia, jog dauguma pirmą kartą į aktualijų portalą Slaptai.lt užsukusiųjų tampa nuolatiniais, ištikimais mūsų skaitytojais.

1999 – 2013-ųjų metų veiklos duomenų analizė leidžia manyti, jog po Saule – nieko naujo. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar didžiausio dėmesio sulaukia žvalgybinės temos, politiniai svarstymai, teismų darbo analizė, foto – video reportažai, advokatų komentarai, interviu su rašytojais, Lietuvos santykiai su Rusija, Lenkija, Latvija…

Slaptai.lt redakcijos kolektyvas ir Naujaisiais metais liks ištikimas savo principams – ieškosime tikrai svarbių temų atmesdami vienadienes, dirbtinai išpūstas ar net dirbtinai primestas. Dabartiniai laikai turi bjaurią ypatybę – mes pasimetę informacijos vandenynuose. Nūnai tiek daug žinių, kad visko neįmanoma nei aprėpti, nei suprasti. Todėl labai svarbu išmokt atsirinkti, kas – išties svarbu, o kas tėra mūsų dėmesio nevertas triukšmas.

Ypač svarbu ieškoti tikrųjų analizuojamo reiškinio priežasčių. Nes esama jėgų, kurios tik džiūgautų, jei kuo ilgiau klaidžiotume šunkeliais niekad nerasdami tikrojo kelio. Todėl ir ateityje nesiruošiame pataikauti nė vienai pusei. Mums nepriimtini tie, kurie mato vien juodas arba baltas spalvas. Mums nepriimtini nei aršūs kosmopolitai, nei primityvūs patriotai. Mums nepriimtini ir tie, kurie mano viską suprantantys bei viską išmanantys.

2014-aisiais metais savo skaitytojams esame numatę pateikti keletą naujų svarbių temų. Bet kol kas tai – komercinė paslaptis.

Su Naujaisiais metais, mieli portalo Slaptai.lt skaitytojai !

Slaptai.lt nuotraukoje: portalo Slaptai.lt savininkas ir redaktorius Gintaras Visockas.

2014.01.01; 01.35

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *