Suimtas dėl ant nugaros ištatuiruoto Hitlerio


Vokietijoje įstatymai draudžia viešai demonstruoti antikonstitucinių organizacijų simbolius. Šių metų birželio 16 dieną Bavarijos sostinėje Miunchene suimtas mūrininkas, dirbęs pusrūsyje netoli garsiosios Karlo aikštės. Pro šalį ėję patruliavę policininikai atkreipė dėmesį į darbininko nugarą – joje buvo ištatuiruoti Adolfo Hitlerio, jo pavaduotojo Rudolfo Heso portretai ir kelios svastikos.

Visuose laikraščių pranešimuose pabrėžiama, kad 41 metų mūrininkas atvykęs iš Rytų Vokietijos. tz–online portalo korespondentas teigia, jog tatuiruotės leidžia manyti, jog vyriškis jaučia simpatijų naciams: galbūt mūrininkas nacių simbolius laiko „asmeniniu malonumu“, bet kai bet kas gali gėrėtis rudais kulto objektais, tai „nurudinta“ nugara tampa prokuratūros reikalu. sueddeutschezeitung-online pabrėžia, jog dešiniųjų radikalų dvasia išpuoštas kūnas keturiasdešimt vienerių metų mūrininkui iš Cvikau (Zwickau) kainuos daugiau negu tikėtasi.

Vyriškis buvo laikinai suimtas. Policijoje surašius sulaikytojo duomenis, jis buvo paleistas. Straipsnis baigiamas lakoniška autoriaus prognoze: „Ateityje mūrininkui tikriausiai teks vilkėti marškinius, be to, gali tekti sumokėti piniginę baudą“. Daugelis šių straipsnių komentarų redakcijos ištrinta. Mums galėtų būti įdomus vienas: „Jeigu nugaroje būtų ištatuiruoti pjautuvas ir kūjis bei Stalino galva, tikriausiai dėl to niekas nebūtų jaudinęsis“.

2011.06.21

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *