Tautininkų sąjunga stiprėja: jos gretas papildė signataras Audrius Rudys


Gruodžio 17 dieną Vilniuje įvyko Tautininkų sąjungos atkuriamasis suvažiavimas. Į Lietuvos politinę erdvę sugrįšta Tautininkų sąjunga.

Tautininkų Sąjungos gretas papildė Nepriklausomybės Akto signataras dr. Audrius Rudys. Ilgametis LSDP narys nusprendė palikti LSDP gretas ir įstoti į Tautininkų Sąjungą nusivylęs socialdemokratų požiūriu į Lietuvos ateitį. „Nesutikau su LSDP politika palaikyti vis gilesnę Europos Sąjungos integraciją, atsisakant esminių Lietuvos Respublikos valstybingumo bruožų, iš esmės tarnaujant toms Europos Sąjungos politinėms jėgoms, kurios siekia visiško nacionalinių valstybių panaikinimo bei mažesnių Europos tautų išnykimo, tuo tarnaujant transnacionalinėms kompanijoms ir aptarnaujant jų interesus”, – teigia žinomas politikas.

A.Rudį, kaip ir daugelį Tautininkų Sąjungą  pasirinkusių žmonių, jaudina ir žeidžia įvairių Lietuvos partijų ,,flirtas“ su Lietuvai priešiškomis jėgomis, siekiančiomis suskaidyti šalį ir supriešinti jos piliečius. Politikas teigia tikįs, kad tautininkai bus nuoseklūs Lietuvos Respublikos teritorinio vientisumo gynėjai, akcentuodamas, kad tai buvo vienas iš jo apsisprendimo pasirinkti būtent šią partiją motyvų. „Tikiuosi, kad, būdama tikrai ideologine partija, tautininkų politinė jėga sugebės tautos ir valstybės interesus iškelti virš atskirų grupuočių, grupių ir pavienių asmenų interesų,  o sveikas skepticizmas ES atžvilgiu bus svarbus šios politinės organizacijos bruožas, padėsiantis išsaugoti dar išlikusias Lietuvos Respublikos kaip nacionalinės valstybės galias”, – tvirtina A.Rudys.

Atsikurianti Tautininkų Sąjunga remiasi lietuvių ir užsienio tautininkų patirtimi, atsakydama į šiandienos iššūkius, brėždama ilgalaikes gaires tautos ir valstybės ateičiai. „Tautininkų Sąjunga – tai ne istorinė rekonstrukcija, o šiuolaikinė politinė jėga, – sako partijos lyderis G.Songaila. – Ilgą laiką tautinės vertybės buvo aukojamos vardan tikros ar menamos strateginės partnerystės, visuotinės gerovės, kurios taip ir nesulaukėme, ir globalių interesų, kuriuose Lietuvai buvo labai mažai vietos. Mes turime istorinę progą įrodyti, kad tautinė politinė mintis gali sutelkti tautą kūrybai, vienybei ir kad tautiškumas gali būti demokratinės valstybės vienas iš kertinių akmenų”. 

Nuotraukoje: pas tautininkus perėjęs signtaras Audrius Rudys.

2011.12.18

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *