„Telia“ stabdo visų rusiškų kanalų retransliaciją


Rusiškų televizijų gausa. Slaptai.lt nuotr.

„Telia“ sekmadienį dėl galimų Europos Sąjungos (ES) ir JAV sankcijų rusiškų kanalų tiekėjams sustabdė visas jų retransliacijas „Telia TV“ žiūrovams. Iš 40 rusiškų kanalų 4 jau penktadienį buvo sustabdyti Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) nurodymu.
 
„Dėl galimų sankcijų kanalų savininkams stabdome visos rusiškos TV rodymą savo žiūrovams, visiškai nevertindami jų turinio. Tuo pačiu dar kartą raginame LRTK kuo skubiau įvertinti, kuris rusiškas turinys ir tiekėjai nepažeidžia Lietuvos ir ES įstatymų ir gali būti toliau retransliuojamas“, – sako „Telia“ privačių klientų vadovas Nortautas Luopas. 
 
Penktadienį „Telia“, vykdydama LRTK nurodymą dėl skatinamos propagandos ir karo kurstymo, nutraukė „Pervyj Baltijskij“, „NTV Mir“, „Planeta RTR“ ir TVCi retransliacijas. Sprendimas riboti šių kanalų prieinamumą galios nuo trejų iki penkerių metų, priklausomai nuo TV kanalo.
 
Ketvirtadienį, siekdama Lietuvos gyventojams sudaryti galimybę greitai gauti patikimą, patikrintą ir nešališką informaciją iš viso pasaulio, „Telia“ nemokamai įtraukė 12 tarptautinių žinių bei informacinių kanalų visiems „Telia TV“ žiūrovams, nesvarbu, kokį planą jie yra pasirinkę.
 
Nuo šiol visi „Telia TV“ žiūrovai – net ir turintys nemokamą „Start“ paketą – gali be papildomų mokesčių žiūrėti šiuos TV kanalus: CNN, „BBC World News“, „Euronews RU“, „Euronews ENG“, „Deutsche Welle“, RTL, „Sky News“, „France24 English“, „France24 Francais“ ir CNBC.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2022.02.28; 00:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *