Tikra ar tariama KGB šmėkla Merilin Monro praeityje


Tarp KGB bendradarbio ir legendinės Merilinos Monro susiklostė artimi santykiai, bet jie neperaugo į ką nors daugiau: jie visada juto įtampą, esant svetimas akis ir ausis.

Taip rašo Antonela Kolona Vilazi (Antonella Colonna Vilassi) savo bloge savaitraščio „Panorama“ svetainėje.

„Pasak buvusios KGB bendradarbės Liudmilos Temnovos, Merilina Monro kontaktavo su tarybinėmis slaptosiomis tarnybomis. Ji net turėjo kodinį vardą – „Maša“, – rašo leidinys.

„Sovietų agentas, dirbęs po diplomatine priedanga SSSR atstovybėje prie JTO, tvirtina, kad atsitiktinai sutiko aktorę sovietų ambasadoje per priėmimą, surengtą Nikitos Chruščiovo vizito į JAV proga. Labai greitai jų draugystė peraugo į „konkrečius jausmus“. Liudmila Temnova tvirtina, kad KGB labai domėjosi Merilina Monro“, – pasakojama straipsnyje.

„Netrukus pasirodys dokumentinis filmas „Monro Dostojevskio šalyje“ apie trumpą aktorės viešnagę Sovietų Sąjungoje“, – pažymi leidinys.

Filme nėra tiesioginių įrodymų, vien tik pasakojimai. Antai vyriškis, kuris linkęs neatskleisti savo tikrojo vardo, primygtinai tvirtina, kad jo santykiai su aktore buvę ypatingi. Jis neva tai pakvietęs Monro pas save į Maskvą, pasitikęs ją oro uoste, nuvežęs į viešbutį su reginiu į Kremlių, o paskui jie nuvažiavę į vilą.

„Tai buvo dvi nepamirštamos dienos, – pasakoja buvęs agentas, kuriam tada buvo 27 metai. – Bet mūsų santykiuose jautėsi tam tikra įtampa, mes supratome, jog tas faktas, kad mes buvome dviese, nereiškė, kad mūsų niekas nemato ir negirdi“, – sako jis su užuomina, kad būta „blakių“.

Po šio susitikimo jie daugiau nebesimatė, jų santykiai nutrūko galutinai“, – rašo straipsnio autorė.

Nuotraukoje: legenda tapusi Merilina Monro.

Šaltinis: Panorama

2013.03.19

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *