TS-LKD bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai” pirmininku išrinktas Seimo narys P. Saudargas


Šeštadienį Vilniuje vykusioje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) bendrijos „Lietuvos krikščionys demokratai” (LKD) rinkiminėje-ataskaitinėje konferencijoje LKD pirmininku išrinktas Seimo narys Paulius Saudargas, pavaduotojais – Valentinas Stundys, Antanas Čepononis, Laurynas Kasčiūnas, Audronė Baronienė, Vitalijus Satkevičius, Loreta Kudarienė.
 
Bendrijos atstovai išrinko ir naujos sudėties Tarybą ir Valdybą, diskutavo visuomenei aktualiais klausimais.
 
Konferenciją pasveikinęs TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis pakvietė krikščionių demokratų bendrijos narius aktyviai įsijungti į naujos partijos rinkimų programos rašymo veiklą. Ypač LKD atstovų indėlio G. Landsbergis teigė laukiantis „Šeimos politikos” bei „Žaliosios ekonomikos” programų dalyse.
 
„Šiandien Lietuvai pats didžiausias iššūkis – atskirtis. Ir tai ne tik ekonominė, socialinė, bet ir galimybių atskirtis. Privalome uoliai dirbti ir dėti visas pastangas tam, kad šį iššūkį spręstume. Krikščioniškoji demokratija yra ta politinė kryptis, kuri gali padėti pagydyti Lietuvą – sukurti ne atskirties, bet galimybių Lietuvą”, – teigė LKD pirmininkas P. Saudargas.
 
LKD bendrija yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų struktūrinis padalinys. Bendrijos konferencija vyksta kas dvejus metus.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.10.20; 10:41
print

Vienas komentaras

  • Tai, kad LKD buriasi po Tėvynės Sąjungos vėliava, gražu. Bet ar nereikėtų pagalvoti apie partijos pavadinimą be religinio atspalvio? Tiesiog Tėvynės Sąjunga (TS). Man regis, tarp Lietuvos rinkėjų yra visokių tikėjimų ir netikėjimų žmonių, mylinčių Tėvynę, o pavadinimas TS-LKD gali kažkiek juos gluminti. Spėju, kad TS reitingai vien dėl to ūgtelėtų.

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *