Žeraras Rūstusis


Žeraras Depardje laimingas. Jis pagaliau gali būti Rusijos pilietis, ir dabar jis gali visais atžvilgiais gyventi pagal savo prigimtį: pasigerti, šlapintis lėktuve, girtas kristi nuo motorolerio ir daryti ką tik nori.

 "Ir vien todėl, kad Rusijoje jis mylimas, kaip jis pareiškė, pagaliau laikydamas savo rankose Rusijos pasą", – rašo Jurnas Kruzė leidinyje "Tageszeitung". Beje, tęsia autorius, kad Depardje galėtų sau leisti ką tik panorės, jam tereikėjo vieno Rusijos piliečio – Vladimiro Putino – meilės.

Tiesiog atsiliepdamas į šį įvykį Prancūzijos – Vokietijos televizijos kanalas Arte demonstruoja filmą „Rasputinas“, kuriame Ž.Dapardje vaidina pagrindinį vaidmenį – „paslaptingą ir gąsdinantį gydytoją, nusipelniusį carienės pasitikėjimą, dalyvavusį visuose politiniuose sprendimuose ir laikui bėgant įstūmusį caro dvarą į gilią krizę. Šios pasakėčios moralė tokia: rusai, žiūrėkite, ką sveikinate!“

Tačiau Arte parodytas filmas „turi būti perspėjimas ne tik Rusijos piliečiams. Ž.Depardje irgi turi būti atidus: kai tik caro su cariene valdžia ėmė silpnėti, kai prasidėjo pralaimėjimai kare, Rasputinas buvo nužudytas“.

Tiesa, pažymi autorius, jeigu „caras Putinas tolimoje ateityje praras valdžią“, tokiu atveju Ž.Depardje padėtis bus geresnė: jam lieka galimybė išvažiuoti į Belgiją.

Nuotraukoje: prancūzų aktorius Žeraras Depardje, tapęs Rusijos piliečiu.

Šaltinis: "Tageszeitung"

2013.01.20

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *